0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Brolija 8. Temudžajų sugrįžimas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 9,89 €
Kaina knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 3.70 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-07 Monika

Negalėjau atsiplėšti, perskaičiau per vieną dieną


2021-10-31 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brolija 8. Temudžajų sugrįžimas" aprašymas

Helas nepatikliai pasižiūrėjo į Eraką, bet šis kalbėjo toliau:
– Temudžajai garsūs tuo, kad praeina ten, kur kitiems žmonėms atrodo neįmanoma.

Helo ir kitų šauniųjų Garnio brolijos narių laukia naujas nuotykis. Negailestingieji temudžajai, žiaurūs kariai iš rytinių stepių, gviešiasi gimtosios Skandijos žemių. Reikia ne tik numatyti galimus priešų veiksmus, bet ir apsaugoti savo šalį. Šįkart Garnių laukia ne vienas mūšis ir sunkus išbandymas.

Tarptautinio bestselerio „Žvalgo mokinys“ autoriaus Johno Flanagano serijoje „Brolija“ – nuotykiai jūrose, negailestingi piratai ir nepamirštami mūšiai!

Australų rašytojas Johnas Flanaganas (g. 1944 m.), lietuvių ir pasaulio skaitytojams pažįstamas iš daugelio pamėgtos nuotykių serijos „Žvalgo mokinys“, toliau tęsia jaunųjų skandų karių nuotykius. Aštuntojoje serijos „Brolija“ knygoje „Temudžajų sugrįžimas“ Helui, Tornui, Lidijai ir kitiems narsuoliams teks susikauti su temudžajais – itin karinga tauta, jau ne pirmą kartą besikėsinančia į skandų žemes. Laukia ne tik mūšiai, bet ir slapta misija, kuriai įvykdyti teks leistis į rytinius Skandijos pakraščius, kur laivu patekti ne taip jau paprasta. Nuotykių knygoje aukštinama karių draugystė, ištikimybė vienas kitam ir savo šaliai, išradingumas ir gebėjimas rasti sprendimus net sudėtingiausiose situacijose.2021-05-07

Negalėjau atsiplėšti, perskaičiau per vieną dieną

2021-05-05

Šios knygos pabaiga yra tokia užburianti ir patenkinanti. Tam tikra prasme, tai būtų puiki „Brolijos" serijos pabaiga... bet labai, labai, labai, labai tikiuosi, kad šis autorius tęs šią nuostabią seriją!

Parašykite atsiliepimą apie "Brolija 8. Temudžajų sugrįžimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Brolija 8. Temudžajų sugrįžimas", kurį parašė John Flanagan. Siūlome ne tik išsamų "Brolija 8. Temudžajų sugrįžimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Flanagan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Brolija 8. Temudžajų sugrįžimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Brolija 8. Temudžajų sugrįžimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Brolija 8. Temudžajų sugrįžimas" perkama kartu