⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Brolija 2. Įsibrovėliai

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brolija 2. Įsibrovėliai" aprašymas

"Brolija. Įsibrovėliai" - antroji sewrijos "Brolija" knyga.

Klysti gali visi. Tikrąją žmogaus vertę matome iš to, kaip jis sugeba atsitiesti ir pasimokyti.

Garnių brolijos nariai padarė baisią klaidą ir neapsaugojo Andomalo, svarbiausios skandų relikvijos, nuo plėšikaujančių piratų. Už tai gimtajame krašte jų laukia tik panieka. Jei nori apginti savo garbę, telieka viena – atitaisyti praeities klaidas. Helas kartu su bendražygiais pasiryžo žūtbūt susekti brangenybės grobikus, kad ir kokie pavojai ir sunkumai lauktų. Didžiausi nuotykiai ir mūšiai – dar tik priešakyje.

Tarptautinio bestselerio „Žvalgo mokinys“ autoriaus Johno Flanagano serijoje „Brolija“ – nuotykiai jūrose, negailestingi piratai ir nepamirštami mūšiai!?

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

  • Autorius: John Flanagan
  • Serija: Brolija
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094413964

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Brolija 2. Įsibrovėliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Brolija 2. Įsibrovėliai", kurį pristato John Flanagan. Siūlome ne tik išsamų "Brolija 2. Įsibrovėliai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Flanagan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Brolija 2. Įsibrovėliai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Brolija 2. Įsibrovėliai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Brolija 2. Įsibrovėliai" perkama kartu