0

Brolio Jordano kronika: pranciškoniškieji šaltiniai

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Brolio Jordano kronika: pranciškoniškieji šaltiniai

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 126
  • ISBN ar kodas: 9789955294047

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Brolio Jordano kronika: pranciškoniškieji šaltiniai" aprašymas

"Brolis Jordanas yra šv. Pranciškaus amžininkas. Jis nebepriklauso pirmųjų brolių grupei – tiems, kurie apie save sakydavo: „mes, kurie buvome su juo – nos, qui cum eo fuimus“, bet yra pirmos brolių pranciškonų kartos narys. Pasakodamas apie Mažesniųjų brolių ordino misijas Vokietijoje – apie tai, „kada ir kaip, ir per kokius žmones“ ordinas plėtėsi, brolis Jordanas visuose įvykiuose įžvelgia Dievo valią ir vedimą, pabrėžia, kad ne jų žygiais reikia girtis, o „Dievu, kuris šį ordiną savo išmintimi sumanė ir pasauliui kaip pavyzdį per savo tarną Pranciškų paskyrė.“

Leopold Scheifele OFM


Iš lotynų kalbos vertė Ona Daukšienė

Parašykite atsiliepimą apie "Brolio Jordano kronika: pranciškoniškieji šaltiniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šventieji ir jų gyvenimai

Jordan von Giamo parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Brolio Jordano kronika: pranciškoniškieji šaltiniai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Brolio Jordano kronika: pranciškoniškieji šaltiniai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Brolio Jordano kronika: pranciškoniškieji šaltiniai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Brolio Jordano kronika: pranciškoniškieji šaltiniai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jordan von Giamo tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Brolio Jordano kronika: pranciškoniškieji šaltiniai" perkama kartu