Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Brolių Grimų pasakos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 14,59 €
Kaina knygyne: 17,39 €*
Sutaupote: 2,80 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-02

gražūs paveiksliukai, kaip ir pačios Grimų pasakos


2022-05-31 14.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brolių Grimų pasakos" aprašymas

Brolių Grimų vardas daugeliui asocijuojasi su gražiausiomis visų laikų pasakomis, kurias rasite knygoje „Brolių Grimų pasakos“. Šie du vokiečių kalbininkai surinko ir užrašė apie du šimtus tautosakos kūrinių. Šiandien jų pasakas žino ir dideli, ir maži.

Broliai Jakobas Grimas ir Vilhelmas Grimas gimė pasiturinčioje šeimoje. Be jų šeimoje buvo dar septyni vaikai, deja, trys iš jų mirė dar vaikystėje. Brolių Grimų tėvas mirė, kai berniukai buvo dar paaugliai ir ši netektis įstūmė šeimą į skurdą. Visgi vaikinai vienas po kito įstojo į Marburgo universitetą, įsitraukė į visuomeninę ir kultūrinę veiklą. Jakobas, pradėjęs studijuoti vokiečių vidurinių amžių dokumentus, susidomėjo pasakomis ir ėmė jas rinkti bei ruošti spaudai.

1812-ais metais pasirodė pirmoji tautosakos antologija „Brolių Grimų pasakos“, kuri šiandien yra vienas populiariausių leidinių visame pasaulyje. Nesvarbu, kokioje šalyje išleidžiamos brolių Grimų pasakos, jos visada pasižymi nuostabiomis iliustracijomis.

Šiandien šios pasakos puikiai žinomos. Tai „Dvylika brolių“, „Pelenė“, „Jonukas ir Grytutė“, „Karalaitis varlė“, „Raudonkepuraitė“, „Brėmeno muzikantai“, „Šešios gulbės“, „Snieguolė“, „Aukso žąsis“, „Melų pasaka“ ir šimtai kitų.

Beje, įdomu tai, kad pirmasis pasakų leidinys nepriminė tų, kurie leidžiami šiomis dienomis. Tekstai buvo parašyti moksline kalba, turėjo daug išnašų, kūriniuose buvo aprašomos intymios ir smurto scenos. Nors mokslo bendruomenė knygą kritikavo, paprastiems skaitytojams ji patiko. Vėliau broliai Grimai pasakas pritaikė vaikams. Tokį sprendimą nulėmė ir vargingas gyvenimas, tad populiarias knygas leisti vertėjo labiau.

Patys broliai Grimai spėjo parengti septynis pasakų leidimus. Jie jas rinko ir perrašinėjo bene keturiasdešimt metų. Per tą laiką autorių stilius gerokai patobulėjo, o vaikams netinkamos temos buvo pašalintos arba gerokai sušvelnintos.

Knyga, kurią kviečiame įsigyti internetu, iliustruota anksčiau nepublikuotomis anglų dailininko Arturo Rekhemo iliustracijomis.

Trumpas aprašymas žada kelionę į piktų pamočių, raganų, princesių ir kitų veikėjų pasaulį. Tereikia knygą nusipirkti online ir žanro klasika jus užburs! Savo lentynas papildykite ir kitų siužetų knygomis, juk pas mus visada rasite mažų kainų, o dar pigiau apsipirksite per akcijas ir išpardavimus. Aprašymai, santraukos, atsiliepimai ir apžvalgos, ištraukos, vertėjas ir puslapių skaičius – detalės, kurios padės įvertinti turinį ir knygos apimtį. Rinktis paprasta!


  • Pavadinimas originalo kalba: Kinder- und Hausmärchen
  • Autorius: Broliai Grimai
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883593
  • Vertėjas: Juozas Balčikonis
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-02

gražūs paveiksliukai, kaip ir pačios Grimų pasakos

Parašykite atsiliepimą apie "Brolių Grimų pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Brolių Grimų pasakos", kurį pristato Broliai Grimai. Siūlome ne tik išsamų "Brolių Grimų pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Broliai Grimai. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Brolių Grimų pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Brolių Grimų pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Brolių Grimų pasakos" perkama kartu