0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi" aprašymas

Iš Sicilijos salos kilusi ir šiandien Romoje kurianti rašytoja, vertėja ir redaktorė, Nadia Terranova 2012 metais pristatė knygelę vaikams „Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi" (Bruno. Il bambino che imparò a volare, Orecchio acerbo), kurią puošia nuostabios Izraelio dailininkės, pelniusios ne vieną reikšmingą tarptautinį apdovanojimą, Ofra Amit iliustracijos.

„Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi"  - tai knygelė apie žinomo lenkų rašytojo, dailininko, tragiškai žuvusio Antrojo pasaulinio karo metu, Bruno Šulco (Bruno Schulz, 1892-1942), „Cinamoninių krautuvių“ autoriaus, vaikystę. B. Šulcą išgarsino jo trumpi pasakojimai, todėl jis pagrįstai laikomas vienu geriausių dvidešimtojo amžiaus lenkų prozininkų.

Vargu, ar kas Galicijoje būtų galėjęs pagalvoti, kad vieną dieną šis žydų berniukas – drovus ir uždaras, neryžtingas ir nerangus dėl savo didelės galvos – taps vienu garsiausių Europos rašytojų.
Ir net nebūtų galėjęs įsivaizduoti, kad jo žūtis bus tokia tragiška ir beprasmė.

Žodžiai ir piešiniai, subtilūs ir jaudinantys kaip „Cinamoninės krautuvės“, skirti Brunui Šulcui (Bruno Schulz) atminti.

Laimėtos premijos: Neapolio literatūros premija (Premio Napoli), Lauros Orvieto vardo vaikų literatūros premija (Premio di Letteratura per Ragazzi Laura Orvieto).


  • Pavadinimas originalo kalba: Bruno. Il bambino che imparò a volare, Orecchio acerbo
  • Autorius: Nadia Terranova
  • Leidėjas: Mažoji raidė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 22x31, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099562872
  • Vertėjas: Toma Gudelytė
  • Iš kokios kalbos versta: italų

Parašykite atsiliepimą apie "Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi", kurį parašė Nadia Terranova. Siūlome ne tik išsamų "Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nadia Terranova. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi" perkama kartu