0

Bruolis ir neklaužados traktoriai. Audioknyga

Informacija

Bruolis ir neklaužados traktoriai. Audioknyga

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x13, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094145155

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Bruolis ir neklaužados traktoriai. Audioknyga" aprašymas
Tai nauja knygelių su kompaktiniais diskais serija. Šios pasakos galėsite klausytis, skaityti ir grožėtis paveikslėliais. Klausytis kompaktinio disko vaikai galės ir vieni.
Apie dalmatinų nuotykius pasakoja Leonardas Pobedonoscevas .

Parašykite atsiliepimą apie "Bruolis ir neklaužados traktoriai. Audioknyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bruolis ir neklaužados traktoriai. Audioknyga, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Bruolis ir neklaužados traktoriai. Audioknyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bruolis ir neklaužados traktoriai. Audioknyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bruolis ir neklaužados traktoriai. Audioknyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bruolis ir neklaužados traktoriai. Audioknyga" perkama kartu