Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bučkis prieš miegą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 15,49 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-13 Alma

Nuostabį knygelė ! 2 metukų mergytei didziausias džiaugsmas pažaisti prieš miegą!


2022-10-31 15.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bučkis prieš miegą" aprašymas

„Bučkis prieš miegą“ – puiki pagalba tėvams, kuriems tenka įveikti vaikų nenorą eiti miegoti. Ši interaktyvi knyga sukurs kiekvieno vakaro ritualą, padėsiantį vaikui nurimti ir atsipalaiduoti po dienos žaidimų ir netgi pavers vaiką tėvelių pagalbininku.

Knygoje „Bučkis prieš miegą“ gyvena pliušiniai žaisliukai – gyvūnėliai, kurie visą dieną prisižaidę ir prisilinksminę turi ruoštis miegoti. Saulė jau nusileidusi ir danguje kybo mėnulis, todėl pats metas į lovą.

Vaikų užduotis – paguldyti miegoti visus knygos žaisliukus – gyvūnėlius, tiesa, prieš tai būtina išvalyti jiems dantukus, pasekti pasaką, pašukuoti ūsus ir pasirūpinti, kad prie lovos stovėtų stiklinė vandens, o šalia atsigultų ir mylimiausias žaisliukas. Tuomet gyvūnėliai gulasi į lovą, o tėveliai su vaikais linki jiems saldžių sapnų – bučkis ir labanakt.

Maži vaikai labai dažnai nenori eiti miegoti ir tai tampa barnių priežastimi. Iš tikrųjų jie nenori atsiskirti nuo tėvų ar nutraukti dienos žaidimų, kai kurie turi įvairių baimių, pavyzdžiui, baiminasi tamsos. Vis dėlto gerai išsimiegoti vaikams ypač svarbu, todėl svarbu sukurti pasikartojantį ramybės prieš miegą ritualą, kuris padėtų suformuoti savotišką įprotį. Besikartojantys, pažįstami veiksmai vaikams sukuria saugumo jausmą.

Prieš miegą reikėtų vengti baisių pasakų ar istorijų, kur kas geriau vaikas užmigs išklausęs jaukaus ir šilto pasakojimo. Knyga „Bučkis prieš miegą“ atstoja ir pasaką, ir primena apie būtiniausius dalykus, kuriuos būtina padaryti prieš miegą – išsivalyti dantis, nusiprausti ir pan. Be to, vaikas pats atsiduria tėvelių kailyje, nes jam reikia paguldyti miegoti knygos gyvūnėlius.

Knygoje „Bučkis prieš miegą“ gyvena keturi gyvūnėliai – zuikutis, paršiukas, kačiukas ir meškiukas, juos galima išimi iš specialių vokelių, pasirūpinti jais ir paguldyti į lovytę. Ši knyga drauge ir žaislas, lavinamoji priemonė.

Knygos autorė Patricia Geis gimė 1966 metais Barselonoje, ten pat studijavo grafinį dizainą, taip pat baigė Vaizduojamojo meno studijas Niujorke. Yra sukūrusi daugiau nei keturiasdešimt istorijų vaikams, kurios išleistos Ispanijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Korėjoje, Izraelyje, Portugalijoje, Italijoje ir kitur. Menininkė taip pat kuria žaislus, pliušinius žaisliukus, pakuotes. Drauge su kolega Sergio Folch vadovauja Grafikos dizaino studijai.  • Autorius: Patricia Geis
  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • Formatas: 19x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099587103

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-13

Nuostabį knygelė ! 2 metukų mergytei didziausias džiaugsmas pažaisti prieš miegą!

Parašykite atsiliepimą apie "Bučkis prieš miegą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Bučkis prieš miegą", kurį pristato Patricia Geis. Siūlome ne tik išsamų "Bučkis prieš miegą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Patricia Geis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Bučkis prieš miegą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Bučkis prieš miegą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Bučkis prieš miegą" perkama kartu