0

Budėjimas. Vienos nakties karas

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.60 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Budėjimas. Vienos nakties karas

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9789955268055

2021-01-31 9.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Budėjimas. Vienos nakties karas" aprašymas

„Budėjimas. Vienos nakties karas“ - 1991 metų sausio 13-ajai skirtas romanas.

Lietuva bunda. Patiria Maskvos įtūžį, išgyvena blokadą, nepriteklius, nepasiduoda provokacijoms, išlieka susitelkusi ir vieninga.

Ateina šaltas 1991-ųjų sausis. Maskvos pyktis tvenkiasi, bet laisvės kvapą pajutusi tauta nesirengia paklusti ir grįžti atgal į „brolišką“ SSRS. Saugoti strategiškai svarbių valstybės objektų eina ir Vilniaus universiteto studentai. Jie kartu su beginkliais žmonėmis kas vakarą stoja į laisvės sargybą, nuo tankų ginasi gyva žmonių grandine, skanduotėmis ir dainomis.

„Budėjimas. Vienos nakties karas“ - tai romanas apie karą ir laisvę, apie žmones ir jų darbus niūriame, sniego, šalčio ir sovietinės kariuomenės okupuotame Vilniuje. Ką tuomet kalbėjo laisvę palaikantys iškilūs žmonės ir politikai, ką melavo ir žadėjo atgal į Maskvos glėbį pulti raginę veikėjai – primena to meto televizijos, radijo laidų citatos, spaudos publikacijos.

Nepaisant nerimo dėl neužtikrinto rytojaus, VU studentų kompanija alsuoja jaunų žmonių gyvenimo ritmu, į ateitį žiūri optimistiškai, ieško savęs, trokšta būti laisvi, mylimi ir patys planuoti savo ateitį.

Antikine filosofija ir literatūra besižavintis Tomas ieško atsakymų, ar antikos ir šių laikų žmonėms vergovė ir laisvė reiškia tą patį. Ir kuo skiriasi budėtojas nuo gynėjo?

Parašykite atsiliepimą apie "Budėjimas. Vienos nakties karas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Budėjimas. Vienos nakties karas, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Kiriliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Kiriliauskas su knyga Budėjimas. Vienos nakties karas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Budėjimas. Vienos nakties karas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Kiriliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Budėjimas. Vienos nakties karas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Budėjimas. Vienos nakties karas" perkama kartu