⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę

Kaina: 4,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę " aprašymas

„Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę“ – jauno budistų vienuolio pasakojimas apie tai, kaip išmokti sutramdyti savo troškimus.

Ryunosuke Koike – budistų šventiko sūnus. Kaip ir visi maištaujantys paaugliai jis nusprendė rinktis kitokį kelią, nei jo tėvas. Vaikinas Tokijo universitete pradėjo studijuoti Vakarų filosofiją. Dienas leido valdomas troškimų - jo spintos lūžo nuo drabužių gausos, o akį traukė vis nauji gražūs daiktai. Tačiau ilgainiui vaikiną pradėjo kamuoti nuovargis ir nerimas…

Šiandien Ryunosuke Koike – Cukujomi šventyklos vyriausiasis vienuolis. Po mokslų jis vedė užsiėmimus kavinėje „Iede Cafe“ („Pabėgėlio iš namų kavinė“), kur klausydavo nusivylusių jaunų žmonių istorijų ir padėdavo jiems priimti reikiamus sprendimus. Tačiau tik vėliau jis suprato, kad prieš padėdamas kitiems, jis turi savyje įveikti vidinį chaosą.

Nenustebkite, kad knyga „Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę“ prasideda lyg buhalterinė apskaitos knyga – vienuolis Ryunosuke Koike pradeda pasakojimą skaičiuodamas savo pajamas ir išlaidas.

Užsukę į jo namus neišsigąskite - čia itin mažai daiktų. Vienuolis stengiasi neišlaidauti ir atsisako nereikalingų daiktų. Jo garderobas itin paprastas. Kaip ir maistas. Žibalinė krosnelė, dviratis, keletas puodų – tai viskas, kas sudaro kuklią budisto buitį. Pramogos taip pat nėra brangios, nes jos susijusios ne su daiktų kaupimu, o su patirtimis. Visos šios knygoje aprašomos "ataskaitos" tikslas – parodyti, kad patogus ir pilnavertis gyvenimas gali būti kuklus.

Tačiau tokį gyvenimo būdą Ryunosuke Koike pasirinko ne todėl, kad yra vienuolis. Juk netrūksta prabangiausiais automobiliais važinėjančių ir išlaidauti mėgstančių šventyklų aukščiausių vadovų. Toks gyvenimo būdas – noras rasti vidinę ramybę ir sugebėti atsispirti troškimams. Jį gali rinktis kiekvienas. Kaip ir kiekvienas gali pajusti tokio gyvenimo būdo teikiamą naudą. Kaip to pasiekti, patariama knygoje „Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę“.

Tačiau nesitikėkite, kad knygoje rasite posakio „kai nieko neturi, tai ir nereikia nieko“ patvirtinimą. Ne, ši knyga nėra padrąsinimas būti neturtingam. Pagrindinis jos tikslas – išmokti valdyti vidinius troškimus. Žmogus neturi taikstytis su esama padėtimi ar nepritekliais. Jis turi pakeisti požiūrį į savo poreikius ir norus. Ši knyga - tai kvietimas siekti laisvės nuo pinigų. Pabandykite riboti išlaidas ir turėti kuo mažiau daiktų, nevarbu, kokios jūsų finansinės galimybės.

Iš japonų kalbos vertė Jurgita Ignotienė


  • Autorius: Ryunosuke Koike
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090137765

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Ryunosuke Koike pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ryunosuke Koike tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Budistų vienuolio patarimai, kaip susikurti pilnatvę " perkama kartu