⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 10.19 SoldOut

Knygos "Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas" aprašymas

Knyga „Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas“ apjungia psichologijos, neuromokslo, rytų išminties ir daugybės metų kontempliavimo patirtį. Mokslo daktarai Rick Hanson ir Richard Mendius parengė naudingą vadovą, kuris paaiškina, kaip kiekvienas iš mūsų gali formuoti savo smegenis ir siekti laimės, meilės bei išminties.

Jėzus, Buda, Mozė ir kiti didieji mokytojai panaudojo savo mintis, tam, kad pakeistų smegenų veiklą, o tada ir visą pasaulio istoriją. Saviugdos knyga „Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas“ nėra religinė – tai aiškus, praktinis, moksliniais tyrimais paremtas vadovas, kuris skaitytojams suteiks žinių apie smegenų veiklą ir minčių galią.

Ko tikėtis iš šios knygos? Rašytojai žada susistemintą informaciją, kuri padės pyktį bei nerimą pakeisti meile ir išmintimi. Taip pat leidinys bus naudingas visiems, kenčiantiems nuo streso, nes Rick Hanson ir Richard Mendius siūlo būdų, kaip su juo kovoti bei nugalėti prastą nuotaiką ir iš to kylančias bendravimo problemas.

Ar esate tas žmogus, kuris ranka numoja į teigiamus dalykus, tačiau visas neigiamas patirtis smulkmeniškai atsimena ir ilgai nešiojasi su savimi? Saviugdos vadovas padės pakeisti ir šią situaciją. Turbūt girdėjote apie meditacijos naudą, tačiau nežinote nuo ko pradėti ir bijote, kad nepavyks? Knygoje „Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas“ rasite patarimų meditacijos pradinukams bei atsakymų, kodėl ši praktika veikia. Taip pat autoriai kalba ir apie mūsų smegenims tinkamą maistą.

Leidinyje dėstomos praktikos leidžia sustiprinti empatiją, sąmoningumą, susikaupimą, moko džiaugtis, atsipalaiduoti ir gerai jaustis. Visi patarimai pagrįsti mokslu, tačiau paaiškinti paprasta kalba ir gali būti taikomi kiekvieną dieną. Tikras saviugdos žanro perliukas!

Rick Hanson – psichologijos mokslų daktaras, „New York Times“ bestselerių autorius. Jo knygos išverstos į beveik trisdešimt pasaulio kalbų, o savaitinį naujienlaiškį prenumeruoja daugiau nei 150 tūkstančių žmonių. Mokslininkas nuolat rengia straipsnius, pasisako BBC ir kitose žiniasklaidos priemonėse, skaito pranešimus ir paskaitas NASA, „Google“, įvairiuose universitetuose bei meditacijos centruose.

Richard Mendius – medicinos mokslo daktaras, vienas perkamiausių „New York Times“ autorių. Kaip ir kolega, mokslininkas skaito pranešimus milžiniškose organizacijose bei dėsto universitetuose.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė.

Trumpas aprašymas žada nesudėtingą, bet itin naudingą bei praktišką geros savijautos vadovą. Jį, kartu su kitomis knygomis, siūlome įsigyti internetu. Jei ieškote leidinių ne tik tobulėjimui, bet ir laisvalaikiui, galime pasiūlyti įvairiausių kūrinių su netikėtais siužeto vingiais ar simpatiškais veikėjais. Tik rinkitės, juk pirkti online pigiau, o ir paprasčiau, nes visada galite patikrinti atsiliepimus bei apžvalgas, perskaityti aprašymus ir santraukas, pavartyti ištraukas. Telieka patikrinti puslapių skaičių, tam kad žinotumėte, kokios apimties kūrinio tikėtis, užsukti į išpardavimų ir akcijų skiltį, patikrinti kainas ir apsirūpinti įdomiais skaitiniais.


  • Autorius: Rick Hanson, Richard Mendius
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443398

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Richard Mendius, Rick Hanson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Richard Mendius, Rick Hanson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas" perkama kartu