0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Buhalterinė apskaita

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 11.69 SoldOut
Knygos "Buhalterinė apskaita" aprašymas

Lietuvos integravimasis į Europos Sąjungos erdvę kelia naujus reikalavimus ekonominei informacijai.
Leidinyje "Buhalterinė apskaita" visos sąvokos pateikiamos pagal Verslo apskaitos standartus (VAS) ir Tarptautinių apskaitos standartų nuostatas. Knyga parengta pagal naujausią ES apskaitos direktyvą, kuri Lietuvoje galioja nuo 2016 m. sausio 1 d., atsižvelgiant į visus patvirtintus VAS, įstatymų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, pakeitimus ir kitus norminius aktus.

„Buhalterinėje apskaitoje“ rasite:
• visas būtiniausias buhalterinės apskaitos, verslo vadybos, ekonomikos ir finansų žinias vienoje vietoje, konkrečių įmonės veiklos praktikos pavyzdžių;
• patvirtintų VAS sąrašą, pavyzdinį sąskaitų planą, balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitų formas.


  • Autorius: Aldona Ivanauskienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 531
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094661526

Parašykite atsiliepimą apie "Buhalterinė apskaita"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Buhalterinė apskaita, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Ivanauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Ivanauskienė su knyga Buhalterinė apskaita jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Buhalterinė apskaita patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Ivanauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Buhalterinė apskaita palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Buhalterinė apskaita" perkama kartu