⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, II tomas. Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas

Kaina: 89,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 89.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, II tomas. Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas" aprašymas

Antrasis tomas „Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas“ – teisingam įmonės gaminamų produktų savikainos kalkuliavimui bei išlaidų optimizavimui.

Nagrinėjami klausimai:

Normatyvinių produktų savikainos kalkuliavimo metodų taikymas.
Nukrypimų nuo kaštų biudžetų bei normų nustatymas ir apskaita.
Vadybos ir kaštų buhalterinės apskaitos sąskaitų sistemos (integruotos, iš dalies integruotos, autonominės) parengimas.
Užsakyminis produktų savikainos kalkuliavimo metodas ir jo taikymas.
Procesiniai produktų savikainos kalkuliavimo metodai: paprastasis ir fazinis (pusfabrikatinis ir nepusfabrikatinis variantai).
Mišrūs produktų savikainos kalkuliavimo metodai ir jų taikymas.
Gretutinių ir šalutinių produktų savikainos kalkuliavimas.
Neproduktyvių išlaidų (broko, prastovų, atliekų ir kitų) apskaita.
Menedžmento buhalterinės apskaitos organizavimas įmonėje.
Vadybos ir kaštų buhalterinės apskaitos reglamentavimas ir organizavimas įmonėje.
Vadybos ir kaštų buhalterinės apskaitos diegimo įmonėje programos parengimo ir diegimo metu kylančių problemų sprendimas.

Autoriai - didelę patirtį vadybos ir kaštų apskaitos srityje turintys specialistai - doc. dr. auditorius Gediminas Kalčinskas, auditorius Valdas Jagminas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, II tomas. Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Gediminas Kalčinskas, Valdas Jagminas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, II tomas. Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, II tomas. Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, II tomas. Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, II tomas. Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Kalčinskas, Valdas Jagminas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Buhalterinė vadybos ir kaštų (menedžmento) apskaita, II tomas. Išlaidų apskaita ir produktų savikainos kalkuliavimas" perkama kartu