0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 10.8 SoldOut
Knygos "Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys" aprašymas
"Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys" skirtos studijuojantiems finansus, buhalterinę apskaitą, ekonomiką bei verslo vadybą.
Leidinyje "Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys" pateiktos įmonėse dažniausiai vykstančios ūkinės veiklos operacijos, naudojami pirminiai apskaitos dokumentai, apskaitos registrai ir finansinės atskaitomybės ataskaitos.
Praktinių užduočių sprendimas ne tik leis suprasti buhalterinės apskaitos organizavimo nuoseklumą, bet ir padės pritaikyti įgytas buhalterinės apskaitos žinias vertinant įmonės finansinę būklę, apskaičiuojant mokėtinus mokesčius, nagrinėjant konkrečias verslo situacijas bei apdorojant duomenis pasirinkta kompiuterine buhalterinės apskaitos programa.


Parašykite atsiliepimą apie "Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė su knyga Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Buhalterinės apskaitos praktinės užduotys" perkama kartu