⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Buhalterinės apskaitos užduotys

Kaina: 14,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-16 Erika

Gal Jolita perparduotumet?


2022-08-31 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Buhalterinės apskaitos užduotys" aprašymas

Tai antrasis pataisytas ir papildytas "Buhalterinės apskaitos užduotys" leidinys, kuriame atnaujintos užduotys, pataisyti pirmajame leidime pasitaikę netikslumai. Naujame leidinyje apskaitos duomenys pateikti eurais, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo nuostatas.

"Buhalterinės apskaitos užduotys" skirtos studijuojantiems finansus, buhalterinę apskaitą, ekonomiką ar verslo vadybą bei kompiuterizuotas verslo valdymo ar buhalterinės apskaitos programas.studijuojantiems finansus, buhalterinę apskaitą, ekonomiką ar verslo vadybą bei kompiuterizuotas verslo valdymo ar buhalterinės apskaitos programas. Taip pat individualiam darbui, siekiant atnaujinti apskaitos tvarkymo žinias bei ketinantiems pradėti dirbti apskaitos srityje.

Leidinyje pateiktos dažniausiai vykstančios įmonių ūkinės veiklos operacijos, naudojami apskaitos registrai ir finansinės atskaitomybės ataskaitos. Praktinių užduočių sprendimas ne tik padės įtvirtinti apskaitos tvarkymo praktinius įgūdžius, suprasti buhalterinės apskaitos organizavimo nuoseklumą, bet ir leis pritaikyti įgytas buhalterinės apskaitos žinias vertinant įmonės finansinę būklę, apskaičiuojant mokėtinus mokesčius, nagrinėjant konkrečias verslo situacijas, bei suformuos supratimą apie apskaitos specialisto darbo pobūdį.

Užduotyse sąmoningai nenurodyti PVM, pelno mokesčio ar su darbo santykiais susijusių mokesčių tarifai todėl, registruojant ūkines operacijas bei vertinant įmonių veiklos rezultatus, rekomenduojama taikyti atitinkamu laikotarpiu galiojančias mokesčių įstatymų nuostatas.

Praktinėse užduotyse esantys įmonių pavadinimai, bei pateikti skaitmeniniai pavyzdžiai yra sąlyginiai, o galimi sutapimai atsitiktiniai.

Turinys


PRATARMĖ / 4

1. / TURTO IR NUOSAVYBĖS ESMĖ / 5

2. / BENDRIEJI APSKAITOS PRINCIPAI / 11

3. / ŪKINIŲ OPERACIJŲ ĮTAKA APSKAITINEI LYGYBEI / 15

4. / DUOMENŲ REGISTRAVIMAS SĄSKAITOSE / 18

5. / DVEJYBINIS ĮRAŠAS / 21

6. / ILGALAIKIO TURTO APSKAITA / 36

7. / TRUMPALAIKIO TURTO APSKAITA / 49

 

7.1 / Atsiskaitymų apskaita / 49

7.2 / Atsargų apskaita / 59

 

8. / NUOSAVO KAPITALO APSKAITA / 78

9. / MOKĖTINŲ SUMŲ IR ĮSIPAREIGOJIMŲ APSKAITA / 83

10. / PAJAMŲ IR SĄNAUDŲ APSKAITA / 93

11. / KOREGUOJAMIEJI IR UŽDAROMIEJI ĮRAŠAI / 97

PRIEDAI / 112

 

LITERATŪRA / 118


Kiti taip pat domėjosi


2021-09-16

Gal Jolita perparduotumet?

2020-10-22

Užduotys be atsakymų, kaip įmanoma mokintis kai nežinai ar gerai padarei. Pinigai sumokėti veltui.

2020-08-26

sveiki o atsakymai yra

Parašykite atsiliepimą apie "Buhalterinės apskaitos užduotys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Buhalterinės apskaitos užduotys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Buhalterinės apskaitos užduotys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Buhalterinės apskaitos užduotys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Buhalterinės apskaitos užduotys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldona Dulinskienė, Jadvyga Jurevičienė, Vilija Kolaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Buhalterinės apskaitos užduotys" perkama kartu