0

Buitinė chemija. Valymas ir valikliai

Kaina internetu: 1,96 €
Kaina knygyne: 2,02 €*
Sutaupote: 0.06 € (3%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Buitinė chemija. Valymas ir valikliai

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 15x21
  • Knygos puslapių skaičius: 62
  • ISBN ar kodas: 9955-497-06-8

2020-12-31 1.96 InStock
Į krepšelį
Knygos "Buitinė chemija. Valymas ir valikliai" aprašymas

Knygelėje trumpai pateikiama buitinės chemijos priemonių samprata ir plačiau nagrinėjama viena jų grupė - valikliai. Aptariamas valymo procesas, valiklių sudėtinės dalys bei pagrindinės grupės. Ši mokomoji priemonė skirta buities kultūros specialybės studentams; pateikta medžiaga galėtų būti naudinga ir jau dirbanties buities darbų mokytojams. Nuodugnesnė pažintis su valikliais turėtų padėti apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų buityje, sąmoningai pasirinkti ne tik veiksmingą, bet ir mažiau gamtą teršiančią priemonę.

Parašykite atsiliepimą apie "Buitinė chemija. Valymas ir valikliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biologija. Chemija

Aušra Sveikauskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Buitinė chemija. Valymas ir valikliai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Buitinė chemija. Valymas ir valikliai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Buitinė chemija. Valymas ir valikliai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Buitinė chemija. Valymas ir valikliai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Sveikauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Buitinė chemija. Valymas ir valikliai" perkama kartu