0

Būk įkvėptas pokyčiams

  • Nuolaida knygai -42%
Internetu: 4,99 €
Knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (42%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Būk įkvėptas pokyčiams

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786098112474

2020-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
"Tą akimirką, kai darote sprendimą, kuriate savo likimą."

Anthony Robbins


Ar bijote atsokomybės, bijote nuspręsti, bijote vieni žengti pirmyn? Dauguma žmonių, deja, bijo. Štai kodėl tiek mažai yra lyderių ir tiek daug - sekėjų.

Jei susiduriate su problema, tai kuo ilgiau nesiimsite jos tvarkyti, tuo didesnė ji taps ir galų gale ims atrodyti milžiniška. Todėl mokykitės daryti sprendimus, o paskui juos vykdykite.

Jūs turite nepaprastų vidinių išteklių ir jie leis jums įveikti net tas kliūtis, kurios kol kas atrodo neįveikiamos.


Apie tokius vidinius išteklius ir kalba knyga „Būk įkvėptas pokyčiams“. Jos autorius žurnalistas, paskaitininkas, ir verslininkas Klodas Bristolas (Claude Bristol) ilgai tyrinėjo įvairias religijas, tikėjimus ir psichologijos mokslo sroves, studijavo daug pasiekusių žmonių biografijas ir padarė išvadą, kad laimėtojus nuo nevykėlių visų pirma skiria tikėjimas ir vaizduotės galia.

„Racionaliai" mąstanti XX amžiaus publika į tokius teiginius iš pradžių žiūrėjo nepatikliai, bet tie, kurie pabandė patys įsitikinti jų teisingumu, labai nustebo, nes jų gyvenime prasidėjo didelės permainos.


Bendras šios knygos „Būk įkvėptas pokyčiams“ tiražas yra vienas milijonas egzempliorių ir tas faktas byloja, kad žmonėms ji buvo ir tebėra reikalinga.


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

TURINYS

TURINYS


Pratarmė / 7


1. Kaip proto ir tikėjimo galia mane įkvėpė keistis / 11

2. Eksperimentai su proto medžiaga / 30

3. Kas yra pasąmonė / 49

4. Įtaigos jėga / 57

5. Mentalinių vaizdinių menas / 79

6. Veidrodžio technika / 109

7. Minčių projekcija / 123

8. Moterų galia keisti pasaulį / 151

9. Pokyčius lemia protas ir tikėjimas / 176

PRATARMĖ

PRATARMĖJūs turite rankose knygą, visų laikų bestselerį, kuris yra skaitomas milijonų žmonių.

Į JAV studijuoti koledže atvykau 1966 metais. Įkėliau koją į puikių galimybių žemę, bet buvau vienas, neturėjau pinigų ir mokėjau tik kelis angliškus žodžius. Jaučiau, jog mano galimybės menkos. Kaip aš gyvensiu? Kaip susimokėsiu už mokslą? Praradau drąsą, viltis.

Tačiau prisiminiau žodžius, kuriuos man kalbėdavo motina, kai buvau mažas: "Jei nori būti didis, turi vaikščioti su didžiais žmonėmis." Iš esmės ji norėjo pasakyti štai ką: jei nori būti laimingas, turi bendrauti su žmonėmis, kurie yra laimingi, jeigu nori, kad tau sektųsi, bendrauk su žmonėmis, kuriems sekasi. Jei nori savyje pažadinti genijų, bendrauk su žmonėmis, kurie turi didžių idėjų. Ir skaityk knygas apie didžius žmones.

Paklausiau savo motinos patarimo. Norėdamas išsiaiškinti sėkmės sistemą, susiradau sėkmės lydimų žmonių, kurie padėjo man gauti visa, ko gyvenime norėjau. Daug pasiekę žmonės man patarė perskaityti šią knygą. Gavęs vieną egzempliorių, leidausi j savąją tyrinėjimų ir asmeninio augimo kelionę.

Klodo M. Bristolo knyga padrąsindavo ir palaikydavo mane. Ji labai paprastai, bet įtikinamai atskleidžia įtaigos dėsnį, parodo, kaip šis gali kilstelėti visų mūsų darbų efektyvumą. Knyga įkvėpė man tikėjimo bei pateikė visą arsenalą priemonių, leidžiančių tą tikėjimą ugdyti ir palaikyti. Pavyzdžiui, Bristolas pasakoja, kaip paišydavęs dolerio ženklus kiekviename popiergalyje, pasitaikiusiame ant jo rašomojo stalo. Skamba keistai? Ne! Šis prasmingas pratimas - puiki vizualizacijos technika, kurios tikrasis tikslas - pažadinti tikėjimo galią. Patikėkite manimi - jis veiksmingas!

Tūkstančiai bendrovių ir asmenų savo tikslams pasiekti naudojosi Bristolo "kortelių metodu". Aš, pavyzdžiui, žaviuosi Bristolo "veidrodžio technika" ir dažnai ją rekomenduoju savo paskaitose bei seminaruose. Tačiau ši knyga nėra vien motyvacinių išmonių rinkinys. Jos metodikos svarbios, nes padeda pažadinti tikėjimą.

Kiekvienoje gyvenimo srityje esama savų laimėtojų ir nevykėlių. Tai, kas juos skiria, galima trumpai nusakyti vienu žodžiu - tikėjimas! Bristolas žino, jog žmonės gali tapti tuo, apie ką mąsto. Jis parodo, kaip tai, ką jis vadina "vaizdinių kūrimu", gali pasąmonės mintis paversti praktiškais veiksmais. Jis jus skatina gyvenime imtis iniciatyvos, išsiugdyti teigiamą nuostatą, būdingą žmonėms, kurie tiki savimi ir kuriems sekasi. Istorijoje dauguma didžiausių laimėjimų buvo pasiekti ne ypač talentingų, o tokių žmonių, kurie nebijodavo imtis didžios rizikos, priimdavo didžiulius iššūkius ir juos atremdavo. O tai gali pavykti tik tikint.

Pasirenkite tirti - kaip ir aš dariau - savo proto galios potencialą. Pasiruoškite iš Klodo Bristolo sužinoti apie ne-įtikimą tikėjimo magiją. Visi mes galime išsiugdyti tikėjimą, bet tik nedaugelis žinome - kaip. Jūs galite tapti unikaliu Žmogumi, kuris jau glūdi jumyse, tačiau tai įvyks tik tuomet, kai atsispirsite neigiamai kitų žmonių nuomonei. Tik tada, kai išdrįsite svajoti... ir tikėti. Kuo karščiau tikėsite savimi, tuo didesni bus jūsų laimėjimai. Štai apie ką rašoma šioje knygoje. Skaitykite ją, įtikėkite ir pakeiskite savo asmeninį bei profesinį gyvenimą.

Klodo Bristolo knyga nepaprasta. Joje glūdi paslaptis, kuri, kai ją įminsite, leis jums sėkmingai siekti savo tikslų. Bristolas sako: "Skaitykite šią knygą tol, kol ji taps jūsų kasdienio gyvenimo dalimi. O kai turėsite žinių, jūs galėsite susidoroti su gyvenimo iššūkiais ir paversti visas savo vizijas tikrove."

 

- Nido R. Qubein (paskaitininkas, publicistas, kelių didžiųjų Amerikos kompanijų konsultantas)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu