0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Būk jaunesnė... kitais metais

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2013-10-28 Regina

Trumpi aiškūs patarimai, daug įvairios info.. Ypač mūsų klimato juostoje gyvenančioms moterims. Ir dėl mitybos ir dėl klimato. Verta dešimčių žurnalų apie sveikatą

Būk jaunesnė... kitais metais


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Būk jaunesnė... kitais metais" aprašymas


Knyga "Būk jaunesnė... kitais metais" skirta moterims, besirūpinančioms savo sveikata ir grožiu, svajojančioms bent kiek ilgiau suturėti tolyn lekiančią jaunystę ir nedūsauti kaskart pažiūrėjus į veidrodį.Knygoje "Būk jaunesnė... kitais metais" paprastai ir aiškiai išdėstytos 5 tiesos, kurios yra jaunatviškumo ir sveikatos pamatai:

sveika mityba,

aktyvus gyvenimas,

streso mažinimas,

gamtos ir organizmo ritmų suderinimas bei

jaunystės eliksyro atradimas.


"Juk taip norisi šiek tiek pristabdyti laiką, ar ne? Nematyti viena po kitos atsirandančių raukšlelių, po ilgesnio pasivaikščiojimo nejausti kojų maudulio, kiekvieną dieną pradėti žvaliai nusiteikus ir puikiai jaustis? Ir, be abejo, atrodyti jaunesnei? Visos moterys svajoja kuo ilgiau išsaugoti jaunystę - ne tik širdies, bet ir kūno. Ši knyga - trumpas jaunystės eliksyro paieškų vadovas - atskleis ne vieną paslaptį, kaip savo biologinį laikrodį pasukti atgal ir kiekvienais metais jaustis ir atrodyti vis jaunesnei."


Kitos autorės knygos: "100 desertų sergantiems diabetu" ir "100 receptų sergantiems diabetu".

 


  • Autorius: Asta Tvirbutienė
  • Leidėjas: Laisvos valandos
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094100215

2013-10-28

Trumpi aiškūs patarimai, daug įvairios info.. Ypač mūsų klimato juostoje gyvenančioms moterims. Ir dėl mitybos ir dėl klimato. Verta dešimčių žurnalų apie sveikatą

Parašykite atsiliepimą apie "Būk jaunesnė... kitais metais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Būk jaunesnė... kitais metais, kurią skaitytojams dovanoja Asta Tvirbutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Asta Tvirbutienė su knyga Būk jaunesnė... kitais metais jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Būk jaunesnė... kitais metais patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asta Tvirbutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Būk jaunesnė... kitais metais palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Būk jaunesnė... kitais metais" perkama kartu