0

Pirkėjų atsiliepimai

Būk mano ledi

Kaina internetu: 4,89 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 6,50 € (58%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Būk mano ledi " aprašymas

Trijų knygų serija „Aristokratų sužadėtuvės“. "Būk mano ledi!" - trečioji knyga.

Susitvardymas, stiprus pareigos jausmas ir griežtos aukštuomenės taisyklės. Tai aristokratų Bečampų pasaulis. Tačiau vienas pavogtas bučinys pavergia širdį amžiams – kol mirtis mus išskirs! Taisyklės nebegalioja! Atėjo laikas meilei ir... Bečampų sužadėtuvėms!

Ledi Sesilijai Bečamp šeima visada buvo svarbiausia. Netikėtai ją sužavi paslaptingasis Zacharijas Grėjus – romų kilmės vyras. Žinodama, kad šeima tokiai santuokai nepritars, Sesilija prisiverčia atlikti savo pareigą ir tekėti už kito. Tačiau kaip sunku atsispirti traukai, kurią ji jaučia Zacharijui... Tarp jų žybtelėjusi kibirkštis pažadina aistrą – jos neįmanoma nepaisyti!

Iš anglų kalbos vertė Indrė KairytėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Būk mano ledi "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Būk mano ledi ", Janice Preston. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Janice Preston su knyga "Būk mano ledi " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Būk mano ledi " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janice Preston. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Būk mano ledi " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Būk mano ledi " perkama kartu