0

Būk mano ledi

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 4.00 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Būk mano ledi


2020-10-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Būk mano ledi " aprašymas

Trijų knygų serija „Aristokratų sužadėtuvės“. "Būk mano ledi!" - trečioji knyga.

Susitvardymas, stiprus pareigos jausmas ir griežtos aukštuomenės taisyklės. Tai aristokratų Bečampų pasaulis. Tačiau vienas pavogtas bučinys pavergia širdį amžiams – kol mirtis mus išskirs! Taisyklės nebegalioja! Atėjo laikas meilei ir... Bečampų sužadėtuvėms!

Ledi Sesilijai Bečamp šeima visada buvo svarbiausia. Netikėtai ją sužavi paslaptingasis Zacharijas Grėjus – romų kilmės vyras. Žinodama, kad šeima tokiai santuokai nepritars, Sesilija prisiverčia atlikti savo pareigą ir tekėti už kito. Tačiau kaip sunku atsispirti traukai, kurią ji jaučia Zacharijui... Tarp jų žybtelėjusi kibirkštis pažadina aistrą – jos neįmanoma nepaisyti!

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

Parašykite atsiliepimą apie "Būk mano ledi "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Būk mano ledi , kurią skaitytojams dovanoja Janice Preston. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Janice Preston su knyga Būk mano ledi jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Būk mano ledi patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janice Preston. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Būk mano ledi palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Būk mano ledi " perkama kartu