0

Būk tarp geriausių. Nebijok atsisakyti gero dėl geriausio

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Būk tarp geriausių. Nebijok atsisakyti gero dėl geriausio

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 143
  • ISBN ar kodas: 9786098112719

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Atidžiau pažvelgus tampa aišku, kad gyvenimo kokybę lemia ne kokie nors laimingi atsitiktinumai ar palankios aplinkybės. Laimingi būna tie, kurie laikosi tam tikrų taisyklių ir paiso tam tikrų dėsnių. Tad niekada nesiteisinkite, kad jus skriaudžia likimas, nes tai yra netiesa. Ir užuot apgailestavę, išstudijuokite taisykles bei dėsnius, kurie padeda žmogui siekti sėkmės...

Išmokite gyvenimui tarti TAIP. Dažnai girdžiu, kaip žmonės skundžiasi, esą gyvenimas yra nuobodus ir monotoniškas. Iš dalies tai tiesa. Tačiau gyvenimas toks bus tik tada, jei nuobodus ir monotoniškas bus pats žmogus jei žmogus ieškos gyvenime džiaugsmo, gyvenimas jam bus nuostabus nuotykis.

Gyvenimas - mūsų pačių atspindys. Kokie būsime patys, toks bus ir mūsų gyvenimas."


Earl Nightingale


Earl Nightingale - žinomas radijo laidų vedėjas, paskaitininkas ir knygų autorius. Naitingeilo literatūrinė kūryba įvertinta Napoleono Hillo medaliu, o už motyvacines paskaitas ir garso įrašus jis įtrauktas į Nacionalinės kalbėtojų asociacijos šlovės galeriją. Jo knygas perskaitė milijonai viso pasaulio skaitytojų. Earlas Naitingeilas ragina savo klausytojus bei skaitytojus nesitenkinti vidutinišku gyvenimu ir kilti į socioekonominės piramidės viršūnę.


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

Turinys

TURINYS


LEIDĖJŲ ŽODIS / 9

Įžanga: MINTYS YRA DAIKTAI / 12


1. MAGIŠKAS ĮRANKIS / 15

2. JŪSŲ DEIMANTŲ AKRAI / 24

3. TIKSLAS, KURIO VERTA SIEKTI / 34

4. DVI SVARSTYKLIŲ LĖKŠTĖS / 49

5. PASIEKIMŲ KATALIZATORIUS / 59

6. BŪKITE VIRŠŪNĖJE / 68

7. KOKIA JŪSŲ VERTĖ / 85

8. DAR APIE PINIGUS / 95

9. ŽMOGUS ANT BALTO ŽIRGO / 104

10. TARKITE GYVENIMUI „TAIP" / 110

11. TĖKMĖS ŽMONĖS / 124

12. VISKĄ LEMIA NUOSTATOS / 132


Pabaiga. AR VERTA STENGTIS? / 141

Leidėjų žodis

LEIDĖJŲ ŽODIS


Kada paskutinį kartą jautėte tikrą jaudulį? Kada buvote taip sujaudinti, kad troškote pasidalyti tuo jauduliu su kokiu nors artimu žmogumi? Gal tai įvyko visai neseniai, o gal tokį jaudulį esate primiršę, bet tikriausiai žinote, kas jį sukelia. Pavyzdžiui, taip pasijuntame įsimylėję ar atnaujinę seną draugystę, toks jaudulys apima, kai regime saulėlydį ar klausomės vandenyno ošimo arba kai gauname vidurinės mokyklos diplomą ir prieš mus atsiveria kelias į savarankišką gyvenimą.

Tikiuosi, kad panašų jausmą patirsite perskaitę šią knygą. Joje išdėstytos idėjos gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimą. Įsivaizduokite, kad stovite prieblandoje ir staiga užsidega šviesa - viskas aplinkui tampa aišku ir suprantama, jūs pamatote daugybę galimybių, apie kurias iki šiol nieko nežinojote.

Kad tai yra tiesa, įrodo šios knygos autoriaus Earlo Naitingeilo (Earl Nigthtingale) gyvenimas ir profesinė karjera. Naitingeilas užaugo šeimoje, kuri patyrė visą Didžiosios depresijos siaubą. Paauglystės metais jis pamėgo knygas, nes suprato, kad būtent knygose galima rasti atsakymą, kaip pakeisti gyvenimą. Šeima tada jam knygų pirkti negalėjo ir jis tapo nuolatiniu vietinės bibliotekos lankytoju. O vėliau, kai jau buvo radęs atsakymus į savo klausimus, knygas jis ėmė rašyti pats.


Septyniolikos metų Earlas Naitingeilas buvo pakviestas tarnauti į Amerikos karo laivyną ir Perl Harbore su kovos draugais išgyveno japonų aviacijos ataką. Po karo Naitingeilas nuėjo dirbti į radiją. Tuo laiku jis perskaitė garsiąją Napoleono Hilo knygą „Mąstyk ir būk turtingas" (Napoleon Hill, Think and Grow Rich). Knyga jį paveikė lyg „žaibas iš giedro dangaus". Įkvėptas Hilo idėjų, jis ėmė kurti motyvacines laidas ir greitai sulaukė didžiulės sėkmės. Ypač populiari tapo jo radijo paskaita pavadinimu „Keisčiausia paslaptis", kuri paskui buvo išleista ir kaip knyga.


Knyga, kurią dabar laikote prieš akis, primins jums kai kurias senas tiesas ir atskleis keletą naujų. Kiekvienas knygos skyrius bus lyg deimantas, o visa knyga - tai „deimantų akrai", apie kuriuos prieš daugiau kaip šimtą metų kalbėjo motyvacinės literatūros klasikas Raselas Konvelas (Russell Convvell). Perskaitę ją, tapsite turtingesni. Tą jums patvirtins tūkstančiai vyrų ir moterų, kurie tą jau padarė - jie įsitikino, kokios vertingos yra čia pateiktos idėjos. Beje, jos nėra sugalvotos autoriaus. Earlas Naitingeilas jas tik išgrynino, suteikė joms šiuolaikinį pavidalą ir pailiustravo konkrečiais pavyzdžiais, kurie įkvepia ir parodo, kad viskas tampa įmanoma, kai tik atsisakome senų įsitikinimų ir pasiryžtame išsiveržti iš vidutiniško gyvenimo zonos.

Svarbiausia Earlo Naitingeilo žinia skaitytojams ir klausytojams yra tokia: „Išmokite džiaugtis kiekviena gyvenimo minute. Būkite laimingi dabar. Nelaukite, kol laimingus jus kada nors ateityje padarys kiti žmonės."

Tokia yra didžiausia mūsų klaida - mes laukiame ir tikimės, kad mums kas nors įteiks laimės dovaną. Bet tą klaidą niekada ne vėlu ištaisyti. Jeigu nesijaučiate patenkinti savo karjera, jeigu jūsų netenkina finansinė padėtis ar dar kas nors, žinokite, kad turite viską, ko reikia, kad šių problemų neliktų. Tiesą sakant, jūs šia linkme jau judate, nes laikote rankose Earlo Naitingeilo knygą.

Įžanga

ĮŽANGA: MINTYS YRA DAIKTAI


Neseniai su šeima leidau atostogas Havajuose ir vieną va-karą pasigirdo telefono skambutis. Iš kito pasaulio krašto skambino mano sekretorė. „Nors sakėte, kad visus darbo reikalus atidedate, ir prašėte netrukdyti, bet turiu žinią, kuri jus tikrai sudomins", - tarė ji. Ir pranešė, kad į mano biurą paskambino Earlas Naitingeilas. Pasirodo, jis norėjo, kad parašyčiau pratarmę jo knygai „Keisčiausia paslaptis", tiksliau, naujam šios knygos leidimui. Mane tai iš tikrųjų sudomino. Buvau girdėjęs šios Earlo Naitingeilo paskaitos įrašą. Jis man padarė puikų įspūdį ir perklausiau jį keletą kartų. Ir ne tik jį - man patiko visos Earlo įrašytos paskaitos. Manau, jos turėtų sudominti kiekvieną, kam rūpi saviugda ir kas siekia pagerinti savo profesinės veiklos rezultatus. Earlas - nuostabus paskaitininkas, o dabar jis nusprendė pateikti savo paskaitas ir knygos pavidalu.

Earlo telefono numeris buvo mano užrašų knygelėje ir po penkių minučių mudu jau kalbėjome. Taip, jis tikrai norėjo, kad parašyčiau pradžios žodį jo knygai. Man tai buvo didelė garbė ir aš su džiaugsmu pažadėjau šį prašymą patenkinti.

Earlo Naitingeilo paskaitos įkvepia. Jis atskleidžia žmonėms, kad jų gyvenimas gali būti kitoks. Žmonės sužino paslaptį. Paslaptis yra čia pat, bet retas ją pamato pats. Todėl rekomenduoju Earlo paskaitas visiems savo klientams, kuriuos konsultuoju saviugdos klausimais.

Earlo paslaptis nėra nauja. Vienokiu ar kitokiu pavidalu ji pateikta įvairių religijų šventraščiuose ir filosofų darbuose, ją mini asmeninio tobulėjimo mokytojai ir ekspertai. Paslaptis tokia: mūsų pasaulis yra toks, kokios yra mūsų mintys. Kodėl Naitingeilas sako, kad tai paslaptis? Nes žmonės šią nuostabią idėją yra pamiršę, jie nekreipia į ją dėmesio ir ją jiems reikia įtaigiai priminti. Aš pats ją išgirdau prieš daug metų. Vienas protingas žmogus man pasakė: „Jeigu nenori, kad tau nutiktų kas nors bloga, ne-įsileisk į galvą blogų minčių. Jei galvoje lankysis tik geros mintys, geras bus visas tavo gyvenimas. Prisimink, kad mintys yra daiktai. Mintys yra materialios ir jos formuoja mūsų gyvenimus."


MINTYS YRA DAIKTAI! MINTYS - GALINGIAUSIA VISATOS JĖGA!


Štai ką pirmiausia primena Earlo Naitingeilo paskaitos ir knygos. Kaip mąstysite, toks bus jūsų gyvenimas.

Galbūt šį idėja jums atrodo pernelyg paprasta, bet man ir dar tūkstančiams žmonių, kurie pabandė ją įgyvendinti praktiškai, ji visiškai tikra. Būtent todėl dabar ta tema nuolat rengiami seminarai, skaitomos paskaitos, apie tai parašyta daugybė knygų. Daug šiuolaikiškai mąstančių kompanijų vadovų organizuoja savo darbuotojams pozityvaus mąstymo pamokas. Pozityvaus mąstymo poveikį BŪK TARP GERIAUSIŲ


pradėjo tyrinėti mokslas. Dabar niekas neabejoja, kad pašalinę iš savęs tokias mentalines šiukšles kaip nerimas, pyktis, neapykanta ar baimė tampame sveikesni ne tik emociškai, bet ir fiziškai. Mūsų galimybės tada nepaprastai padidėja ir mes tampame aktyviais gyvenimo kūrėjais.

Apsižvalgykite ir aplinkui pamatysite daugybę nepatenkintų žmonių. Jie norėtų kitokio gyvenimo - daugiau pinigų, geresnio darbo, sklandesnių santykių - bet jų norai lieka tik norais. Jiems į pagalbą ateina tokie mokytojai kaip Earlas ir jie jam už tai nuoširdžiai dėkoja. Tikiuosi, kad perskaitę šią knygą jos autoriui padėkosite ir jūs.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu