0

Būkite sveiki, vyrai!

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Būkite sveiki, vyrai!

  • Leidėjas: Asveja
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955464792

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Būkite sveiki, vyrai!" aprašymas

Vyrai savyje sugeba pastebėti įvairius dalykus, tačiau dažnai visai neįsiklauso į savo kūną. Jie tol neina pas gydytoją, kol nebegali kentėti.Knygoje "Būkite sveiki, vyrai!" pateikiamos dažniausiai vyrus kamuojančios lytinės sistemos organų ligos ir 128 vaistiniai augalai ir 145 vaistinių augalų mišinių receptai joms gydyti.

Įvadas

Jokios ligos nesuteikia vyrams tiek moralinių kančių kaip lytinių organų sutrikimai. Ir tikriausiai nėra temos, kuri domintų vyrus labiau nei ši. Pastaraisiais metais išplito lėtiniai priešinės liaukos uždegimai. Nevaisingų santuokų pasaulyje yra apie 15 proc., pusė jų - dėl vyrų nevaisingumo.

Vyrų lytinės sistemos organų ligų priežastys įvairios. Dažniausiai lytinės funkcijos sutrinka dėl priešinės liaukos infekcinių uždegimų, kuriuos sukelia tam tikri mikroorganizmai. Pastarųjų metų tyrimais nustatyta, kad priešinės liaukos funkcija įvairialypė, o jos poveikis vyro organizmui labai svarbus. Kai kurie mokslininkai, vertindami šios liaukos svarbą organizmui, vadina ją antrąja vyro širdimi.

Vyrų lytinių organų ligos dažniausiai gydomos antibiotikais, hormoniniais preparatais, tačiau jie pasižymi šalutiniu poveikiu organizmui ir kai kuriems ligoniams netinkami, (vairių šalių farmacijos pramonė gamina ir fitopreparatus, vartojamus priešinės liaukos ligoms gydyti. Fitopreparatų gamybai vartojami vaistinių augalų ekstraktai.

Pastaruoju metu labai domimasi biologiniu aktyvumu pasižyminčiais vaistiniais augalais, ypač vertingais gydant lėtines vyrų ligas. Praktiškai vaistiniai augalai neturi trūkumų, būdingų antibiotikams ir hormoniniams preparatams, o svarbiausia - aktyviai veikia mikroorganizmus ir virusus, atsparius antibiotikams ir hormoniniams preparatams. Gydomasis vaistinių augalų, vartojamų vyrų šlapimo sistemos ir lytinėms ligoms gydyti, poveikis nepaprastai efektyvus. Daugumos šalių liaudies medicina jais gydo įvairios etiologijos impotenciją prostatos išvešėjimą, prostatitus, lytinio potraukio sumažėjimą, priapizmą, pagreitintą sėklos išsiveržimą spermatogenezės sutrikimą ir kitas ligas. Knygoje aprašyta gausybė vaistinių augalų, kuriais sėkmingai galima gydyti vyrų šlapimo sistemos ir lytinių organų sutrikimus. Nurodyta, kada konkrečiai rinkti vaistinius augalus, kaip paruošti žaliavą ir pasigaminti vaistažolių preparatų. Be to, pateikiami 145 kompleksinių preparatų (mišinių) receptai, kuriuos galima taikyti gydant vyrų šlapimo sistemos ir lytinių organų negalavimus.

 

Ligos diagnozę turi nustatyti kvalifikuotas gydytojas. Gydytis irgi būtina prižiūrint gydytojui, kuris kontroliuotu sergančiojo organizmo būklę ir reikalui esant koreguotų gydymo procesą.

Parašykite atsiliepimą apie "Būkite sveiki, vyrai!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Būkite sveiki, vyrai!, kurią skaitytojams dovanoja Stanislava Marijona Kalasauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanislava Marijona Kalasauskienė su knyga Būkite sveiki, vyrai! jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Būkite sveiki, vyrai! patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislava Marijona Kalasauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Būkite sveiki, vyrai! palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Būkite sveiki, vyrai!" perkama kartu