⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bukolikos. Georgikos. Enėjidė

Kaina: 18,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bukolikos. Georgikos. Enėjidė" aprašymas

Ši knyga skaitytojus smarkiai nudžiugins dėl dviejų priežasčių. Pirma, joje sudėta visa garsiausio romėnų poeto Vergilijaus kūryba: ilgesingos „Bukolikos“, pasaulio sąrangos dėsnius paprastai ir aiškiai atskleidžiančios „Georgikos“, tautinis romėnų epas „Enėjidė“. Trijų skirtingų žanrų kūriniai, visas Vergilijus in corpore. Tokio leidinio Lietuvoje dar niekada nėra buvę.
Antra, nepaprastai malonu yra susitikti su daugumai lietuvių nežinomo, bet mūsų tautos kultūrai ir istorijai įvairiopai nusipelniusio Antano Rukšos vertimais. Jeigu Lietuvoje būtų Žodžio Gelbėtojo titulas, tai Antanas Rukša turėtų neabejotinų teisių juo pasipuošti. Mat jis išgelbėjo nuo užmaršties ir mirties daugybę lietuviškų žodžių. Nes žodis gyvas tol, kol kas nors jį vartoja. Jei žodis tyliai kiūto kad ir labai dideliame bei gerbiamame žodyne, tai jo kaip ir nėra. Nevartojami žodžiai pelija, trūnija, pūva ir pražūva. Rukšai turime būti dėkingi už išsaugotus epiniam kalbėjimui labai tinkančius žodžius „jotis“, „gursti“, „blandus“, „sumizgai“ ir dešimtis kitų. Telieka palinkėti skaitytojams kuo smagesnio ryšio su jais.

Vertė Antanas Rukša


  • Autorius: Vergilijus
  • Leidėjas: Klasikų asociacija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 624
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099558134

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bukolikos. Georgikos. Enėjidė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bukolikos. Georgikos. Enėjidė", Vergilijus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vergilijus su knyga "Bukolikos. Georgikos. Enėjidė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bukolikos. Georgikos. Enėjidė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vergilijus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bukolikos. Georgikos. Enėjidė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bukolikos. Georgikos. Enėjidė" perkama kartu