0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Burbulas. Apie pasaulį be vaikų

4.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 17,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-13 Asta

Labai jautrus, emocionalus ir šiltas pasakojimas apie besąlygišką meilę savo vaikams, kuri niekada neišnyks, kad ir kaip keistųsi pasaulis. Rekomenduoju ir paaugliams, gal privers trumpam susimąstyti, ką tėvai aukoja dėl savo vaikų


2021-10-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Burbulas. Apie pasaulį be vaikų" aprašymas

Ar esate girdėję posakį „Kas šiais laikais dar nori turėti vaikų?“

Šiame Rasos Sagės romane „Burbulas. Apie pasaulį be vaikų“ pasakojama apie ateities pasaulį, kuriame vyrauja judėjimas PŽŽK („Paskutinė žemės žmonių karta“). Šio judėjimo devizas siekia šiuos laikus ir yra išreiškimas žodžiais „Pažink save; būk nevaisingas; palik ramybėje Žemę, kai ją paliksi“.

Šioje bevaikėje bendruomenėje egzistuoja niekam nežinomas Burbulas, kuriame gyvena pagrindiniai knygos herojai – daugiavaikiai tėvai. Nepaisant visuomenės nuomonės, jie vis dar tiki, kad vaikai ir šeima žmogaus gyvenime yra svarbiausi.

Ar įmanoma visiškai sunaikinti motinystės instinktą? Perprogramuoti žmones taip, kad jie nebenorėtų vaikų ir nesikankintų jų neturėdami? Ar įmanoma sukurti tobulą, technologijomis pagrįstą pasaulį, kuriame klesti pramogos ir žaidimai, galimas pilnavertis gyvenimas patenkinant visus savo poreikius, tačiau neturint palikuonių?

„Ši knyga apie motinystę – archajišką, netobulą ir įvairialypę lengvo, šviesaus ir tobulo pasaulio fone. Apie tyrą žmogiškumą, kuris klesti ten, kur neturėtų klestėti, ir viltį, kurią gali įžiebti baisi pasiaukojimo kupina meilė. Kova už teisę rinktis nėra lygi. Tačiau tam, kad meilės nebeliktų, reikia nužudyti jos šeimininką, bet ir tada ji pasisėja kitur, pasklinda ir tampa viltimi. Galbūt meilė – tai virusas, kuris išgelbės planetą, net jeigu jai teks mutuoti ir rasti naujus šeimininkus?“ – apie romaną sako rašytoja Indrė Jonušytė.

Rasa Sagė (g. 1977 m.) – rašytoja eksperimentatorė, kūriniuose nagrinėjanti žmonių santykių, neišreikštų emocijų, savęs suvokimo ir asmeninio augimo temas. Yra išleidusi du romanus („Laimingi žmonės keliauja dviračiais“, 2017; „Tavo likimo krašteliu einu“, 2019) ir knygą apie rašymą („Tiems, kurie svajoja parašyti knygą“, 2019).2021-08-13

Labai jautrus, emocionalus ir šiltas pasakojimas apie besąlygišką meilę savo vaikams, kuri niekada neišnyks, kad ir kaip keistųsi pasaulis. Rekomenduoju ir paaugliams, gal privers trumpam susimąstyti, ką tėvai aukoja dėl savo vaikų

2021-05-17

man labai patiko. puiki lietuvių rašytoja, kurios kūriniai visada laukiami.

2021-05-14

Keistų, tačiau labai verčiančių susimąstyti idėjų kratinys

Parašykite atsiliepimą apie "Burbulas. Apie pasaulį be vaikų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Burbulas. Apie pasaulį be vaikų", kurią skaitytojams dovanoja Rasa Sagė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rasa Sagė su knyga "Burbulas. Apie pasaulį be vaikų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Burbulas. Apie pasaulį be vaikų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Sagė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Burbulas. Apie pasaulį be vaikų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Burbulas. Apie pasaulį be vaikų" perkama kartu