⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Buriavimas

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-06-16 vidas

pirkčiau 868787123


Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 29.9 SoldOut

Knygos "Buriavimas" aprašymas

Knygoje "Buriavimas" išdėstytos temos, kurios yra patvirtintos Lietuvos Buriuotojų Sąjungos kvalifikacinėse programose ir yra pakankamos jachtos vairininko ir kapitono sertifikatams įgyti. Ji skirta kiekvienam, siekiančiam savarankiškai buriuoti atviroje jūroje bei Lietuvos ir Europos vidaus vandenyse. Knyga yra įtraukta į Valstybinės Vidaus Vandenų Laivybos Inspekcijos mokymo literatūros sąrašą, skirtą motorinių ir pramoginių laivų laivavedžiams ir vidaus vandenų transporto specialistams.


Pratarmė


PRATARMĖ


Noras išmokti buriuoti neskaitant knygų - tolygus norui keliauti nesugaišus laiko kelionei. Jis yra pasmerktas septynioms tokios plėtotės fazėms: nepateisintam optimizmui, gresiančiam krachui, krachui, kaltų ieškojimui, kaltų nubaudimui, nekaltų nubaudimui ir nedalyvavusiųjų paskatinimui. Todėl ši knyga, skirta pradedantiesiems buriuotojams ir jų šeimyninėms įguloms, padės išsklaidyti kai kurias neteisingas nuomones, intuityviai suformuotas dėl neprityrimo.

Kai kam gali kilti klausimas - kaip išmokti buriuoti? Ar pakanka tik skaityti knygas? Pabandykite atsakyti į šį klausimą patys. Ar galima nukalti vinį perskaičius darbo su plaktuku instrukciją: mosuojant aukštyn ir žemyn? Ne. Tai - tik praktinės rekomendacijos, kurias kiekvienas turi išbandyti realiai. Buriavimas ir yra įdomus, kad, skirtingai nuo šachmatų lentos, jis apima strategiją, taktiką, teisę, vietines sąlygas, etiketą ir papročius.

Viena iš neteisingo buriavimo sampratų - įgula gali būti kvailesnė už kapitoną. Tai yra iš esmės klaidinga. Kolektyviniame darbe galutinis rezultatas yra matuojamas visų dalyvavusiųjų pastangų suma. Jachtos kapitonas gali įnešti ženklų indėlį į bendrą aruodą, tačiau jam bus skaudu, jei viskas bus paaukota nesėkmei dėl kokio nors mažmožio, nepastebėto eilinio jūreivio. Todėl mokytis buriuoti reikia kartu su visa įgula - jai irgi taps aiškiau, kas yra kas.

Kaip pasakojo Sovietų Sąjungos karinio jūrų laivyno admirolas Jurijus Pantelejevas, kurį vaikystėje autoriaus senelis Jonas mokė užsienio kalbų Peterburge, dar praeito šimtmečio pradžioje kariniame laivyne buvo įprastos įgulų lenktynės su burlaiviais. Ir ne šiaip paprastai, o su išimtais vairais. Tai byloja apie buriavimo pradmenų svarbą ne tik galingus motorinius laivus turintiems kariškiams, bet ir paprastiems - "kranto" - žmonėms. Šios žinios įgalina pažinti ir pažaboti gamtos reiškinius. Svarbu ir tai, kad be pragmatiškosios dalyko pažinimo pusės, yra ir kita - romantiškoji, ugdanti drąsą ir pasitikėjimą savimi, darantį kiekvieną žmogų gražesniu.

Knygoje - daug terminų, kurie istoriškai yra radę savo vietą internacionalinėje buriuotojų kalboje, tačiau nėra sulietuvinti - skoliniai iš olandų, anglų, vokiečių, prancūzų, graikų ir lotynų kalbų. Autorius, gerbdamas kiekvieno autoritetingą nuomonę, netvirtina, jog vartojami terminai yra nepakeičiami ir vieninteliai teisingi, tačiau rekomenduoja juos vartoti, kad būtų galima teisingai suprasti šioje knygoje išdėstytas mintis. Jis taip pat yra dėkingas visiems konsultantams, kurie skyrė laiko teksto korekcijoms, rėmėjams, bei LBS Prezidentui Robertui Dargiui už idėją ir suteiktą galimybę šiai knygai išvysti dienos šviesą.
Kiti taip pat domėjosi


2020-06-16

pirkčiau 868787123

2018-01-03

Pirkščiai šitą knygą. 867661819

2011-01-05

puiki,mokymo medziaga +++++ pats mokiausi is sios knygos

Parašykite atsiliepimą apie "Buriavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Buriavimas", Artūras Dovydėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Artūras Dovydėnas su knyga "Buriavimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Buriavimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Artūras Dovydėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Buriavimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Buriavimas" perkama kartu