0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Burtai Šmurtai

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Burtai Šmurtai


2021-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Burtai Šmurtai" aprašymas

Mažosios burtininkės Pašiauša ir Kojinė pasigedo katinėlio Terliaus: gal jis kybo tarp pirmadienio ir antradienio? Laikas pasitelkti burtus šmurtus ir eiti jo ieškoti! Bet Pašiauša nežino, kad į pirmadienį galima įžengti tik pro dantų gydytojo Bedančio duris, o antradienio gyventojai yra labai stropūs. Trečiadienį visi skuba, o ketvirtadienis – tikra netvarka. Penktadienis yra nei šioks, nei toks, o po savaitgalio vėl reikia praverti dantų gydytojo duris! Galbūt jis taip pat moka burtų ir žino, kur pasislėpė stebuklingasis Terlius?

Iš slovėnų kalbos vertė Gabija Kiaušaitė


  • Autorius: Ida Mlakar
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 20x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415241

Parašykite atsiliepimą apie "Burtai Šmurtai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Burtai Šmurtai, kurį parašė Ida Mlakar. Siūlome ne tik išsamų Burtai Šmurtai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ida Mlakar. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Burtai Šmurtai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Burtai Šmurtai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Burtai Šmurtai" perkama kartu