0

Pirkėjų atsiliepimai

Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai (Troliai Mumiai 2)

3.6
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-19 Živilė

Puiki! Su malonumu perskaičiau vaikystėje, o dabar dovanų perku sūnėnui.


2022-07-31 11.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai (Troliai Mumiai 2)" aprašymas

Tove Jansson – suomių rašytoja, kūrusi švedų kalba. Jos serija apie Trolius Mumius išgarsino ją visame pasaulyje. Autorė parašė devynias knygas apie šiuos žavius veikėjus. „Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai“ pasakoja net dvi smagias istorijas.

„Burtininko skrybėlė“ yra apie skrybėlę, kuri pakeičia visus ir viską, kas joje atsiduria. Atsidūrė joje Muminukas, besislepiantis nuo draugų. Prasideda sumaištis, nes Muminuko, virtusio pabaisa, niekas neatpažįsta, o viską sutvarkyti gali tik burtininkas, kuris tikrai nėra pats draugiškiausias veikėjas. Ar pavyks Muminukai atvirsti savimi? Kas pirmas jį atpažins? Skaitykite ir sužinosite!

Antroji istorija „Muminuko tėčio memuarai“ – smagi šio žanro parodija. Tėtis pasakoja apie audringą, nuotykių kupiną savo gyvenimą, kuris jo manymu buvo tikrai nepaprastas! Linksmi siužetai tikrai pakels nuotaiką!

Troliai Mumiai, gyvenantys Muminukų slėnyje, yra tikrai labai įdomūs padarėliai. Ramūs, draugiški, nekonfliktiški, tačiau patiriantys daugybę nuotykių. Iš išvaizdos Mumiai truputį primena begemotukus, be jų slėnyje gyvena ir kiti magiški gyvūnai.

Nors Tove Jansson knygos yra skirtos vaikams, jos sužavės ir kiekvieną suaugusį, mat pasakojimuose visada užslėpta gilių minčių. Visa knygų serija, taip pat ir „Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai“, yra suomių kultūros paveldas. Pagal rašytojos kūrinius buvo sukurti animaciniai serialai, vienas jų – Japonijoje. Knygos išverstos į įvairias kalbas, o Trolių Mumių personažai puošia suomiškus suvenyrus, atvirukus, drabužius ir kitus produktus.

Tove Jansson (1914-2001) – suomių ir švedų autorė, dailininkė. Kartu su tėvais menininkais ji daug laiko praleisdavo saloje, kuri vėliau tapo jos Muminukų slėnio prototipu. Autorė studijavo Helsinkyje, Stokholme ir Paryžiuje, karjerą pradėjo iliustruodama kitų rašytojų knygas. 1966-tais metais Tove Jansson buvo apdovanota Hanso Kristiano Anderseno premija.

Iš švedų kalbos vertė Laima Bareišienė

Jei dar neatradote Muminukų pasaulio, siūlome nieko nelaukti ir knygą „Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai“ įsigyti internetu! Be to, pirkti online rasite ir kitas serijos knygas, gerų atsiliepimų sulaukusias visame pasaulyje! Trumpi aprašymai, santraukos, nurodytas puslapių skaičius bei ištraukos visada padės įvertinti perkamas knygas. Pasinaudokite ir gerų kainų pasiūlymais bei apsipirkite pigiau, juk knygyne beveik visada rasite akcijų ir išpardavimų.


  • Autorius: Tove Jansson
  • Serija: Troliai Mumiai
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883753

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-21

man napayiko istorija bet knyga sukėlė šypseną

2021-12-19

Puiki! Su malonumu perskaičiau vaikystėje, o dabar dovanų perku sūnėnui.

2021-03-21

Rekomenduoju, man labai patiko

2021-03-21

Labai įdomi knygutė

2020-02-27

Nesamonė

2020-02-27

Neydomi

2012-04-15

super

2012-04-15

labai gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai (Troliai Mumiai 2)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai (Troliai Mumiai 2)", kurį pristato Tove Jansson. Siūlome ne tik išsamų "Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai (Troliai Mumiai 2)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tove Jansson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai (Troliai Mumiai 2)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai (Troliai Mumiai 2)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Burtininko skrybėlė. Muminuko tėčio memuarai (Troliai Mumiai 2)" perkama kartu