0

Burtininkų amžius 2. Kerų plėšikai

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Burtininkų amžius 2. Kerų plėšikai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9786090136539

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Burtininkų amžius 2. Kerų plėšikai" aprašymas

Žymiosios serijos „Kaip prisijaukinti slibiną“ autorė Cressida Cowell pristato naują magijos kupinų knygų seriją „Burtininkų amžius“, kurioje – daugybė burtininkų, milžinų, kariautojų ir elfų. „Kerų plėšikai“ – antroji šios serijos knyga (pirmoji - "Raganių karas")

Kadaise tai buvo istorija apie burtininkų berniuką Zarą ir jauną kariautojų mergaitę Norę, kurie nuo gimimo buvo mokomi nekęsti vienas kito.

Jiems susitikus viskas pasikeitė. Pražūtingoje girioje jie savo akimis matė baisius dalykus. Zarui ir Norei teks pamiršti nesutarimus, susivienyti jėgas ir sujungti galias. Nes blogio jėgos išsilaisvino. O suvaldyti jas gali tik juodu. Tai reiškia, kad vėl teks brautis į pavojingą teritoriją.

Raganiai kelia sumaištį. Pavojus tyko už kiekvieno medžio. Norė turi galingą magijos knygą, o Zaras ant savo rankos - pavojingą magišką žymę. Kartu jie gali išgelbėti pasaulį nuo prakeiksmo, tačiau jie atskirti vienas nuo kito, o laikas nenumaldomai senka…

Rašytoja Cressida Cowell sukūrė istorijos apie Burtininkų amžių užburiantį tęsinį. Nuotykiai dar kartą nukels skaitytojus į nepaprastą magijos pasaulį.

„C. Cowell sukūrė du įtikinamus ir mielus pagrindinius veikėjus... Stipri nauja serija.“
School Library Journal

„Naujas fantastinis pasaulis, knibždantis blogio, magijos ir geležies amžiaus istorijų, kvatoti verčiančių juokelių ir daugybės įsimintinų veikėjų.“
The Daily Mail

„C. Cowell sukurto pasaulio detalumas yra neįtikėtinas.“
The Observer

Cressida Cowell (g. 1966 m.) – anglų vaikų rašytoja, geriausiai žinoma iš knygų serijos „Kaip prisijaukinti slibiną“, kuri buvo ekranizuota, taip pat sukurtas animacinis serialas. Šios serijos knygų pasaulyje parduota daugiau nei 7 milijonai egzempliorių.

Rašytoja augo Londone ir dažnai laiką leisdavo mažoje Škotijos saloje, kur rašydavo istorijas, žvejodavo ir tyrinėdavo salą. Jos šeima saloje turėjo namelį, tačiau jame nebuvo elektros ir kitų patogumų, tad vakarais tėtis dažnai linksmindavo šeimą pasakodamas istorijas apie salą užkariavusius vikingus.

Baigusi mokyklą C. Cowell studijavo anglų kalbą, taip pat grafikos dizainą ir piešimą. Ji ne tik rašo, bet ir pati iliustruoja savo knygas.

Dabar su trimis vaikais, vyru ir šunimi C. Cowell gyvena Hamersmite, Anglijoje.

Iš angų kalbos vertė Elžbieta Kmitaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Burtininkų amžius 2. Kerų plėšikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra


Dažniausiai su "Burtininkų amžius 2. Kerų plėšikai" perkama kartu