0
Burtininkų amžius 1. Raganių karalius
10.69 OutOfStock

Burtininkų amžius 1. Raganių karalius

3.7
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2020-02-14 Petras

UM.. LETS GO BABY. GOOD BOOK

Informacija

Burtininkų amžius 1. Raganių karalius

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9786090134573

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Burtininkų amžius. Raganių karalius“ – pasakojimas apie nuotykių ir magijos kupiną pasaulį, kuriame veikia paslaptingieji burtininkai, raganos ir kariautojai, kiekvienas iš kurių turi savo kėslų ir norų. Antroji knyga - "Kerų plėšikai".

Keliaukime į paslaptingą šalį, kur miškų tankmėje gyvena keisčiausios būtybės. Čia sutiksime blogas raganas ir su jomis nesutariančius geruosius burtininkus, magijos neišmanančius atvykėlius kariautojus... du draugus, kurių laukia beprotiški nuotykiai.

Nemėgstantys raganų naujakuriai kažkada ėmė jas persekioti ir, manoma, sunaikino. Būdami įsitikinę, kad visa magija ir burtai yra blogis, kariautojai nepatikliai žiūri ir į burtininkus ir ketina su jais kovoti. Pastarieji, žinoma, nesiruošia taip lengvai pasiduoti.

Pagrindiniai romano herojai – burtininkas berniukas Zaras ir mergaitė karė Norė. Zaras, nors dar neturi jokių magiškų galių, žavisi draugės keistenybėmis. Jo tikslas - surasti bent vieną išlikusią raganą.
Norė turi paslaptingą magišką daiktą, apie kurį negali niekam pasakoti. Vaikų norai nepatinka jų tėvams, bet vos tik herojai susipažįsta - nuotykai prasideda.

Cressida Cowell – pasaulyje žinoma fantastikos vaikams ir paaugliams kūrėja. Jos serija „Kaip prisijaukinti slibiną“ sulaukė milžiniškos sėkmės. Parduota daugiau kaip 8 mln. jos knygų pasirodžiusių 38 kalbomis – tarp jų ir lietuviškai. „Burtininkų amžius. Raganių karalius“ knyga jau tapo The Sunday Times bestseleriu.

„Pirmoji naujos knygų serijos dalis – linksma ir netikėtai išmintinga. Dar vienas puikus Cowell bandymas užkariauti skaitytojų širdis.“
The Sunday Times

„Knyga pasižymi firminiu Cressidos Cowell braižu. Veiksmas niekada nesustoja – net pačiais ramiausiais, apmąstymų kupinais momentais. Pasakojimas kupinas juokelių, drąsos, tačiau tuo pat metu nėra paviršutiniškas. Autorė pateikia savo iliustracijas, o jų stilius ir šalia pakeverzotos mintys praturtina skaitymą. Tekstas ir iliustracijos sudaro patrauklią knygos visumą.“
The Guardian

„Naujausias Cowell darbas kviečia į išpildytą fantastinį pasaulį, kur knibžda raganos, dvasios, augalai žudikai ir kalbančios varnos. Jos pagrindiniai veikėjai – tikroviški, drąsūs, savanaudžiai paaugliai, norintys ir įtikti tėvams, ir išsaugoti savo individualybę bei laisvę. Pasakotojo balsas skamba natūraliai ir jaunatviškai. Skaitytojai įsimylės autorės vaizduotę ir sugebėjimą kurti kitokį pasaulį bei įsimintinus dialogus. Malonus ir pašėlęs magijos šėlsmas.“
Kirkus Reviews

Vertė Elžbieta Kmitaitė

2020-02-14 Petras

UM.. LETS GO BABY. GOOD BOOK

2020-02-14 Petras

Nice

2020-01-17 unknow

cia yra siektiek klaidu, aiskiai matyti, kad knyga aprase tos knygos neskates asmuo.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu