0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Bus geriau

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-01-31 Irena Medvedeva

Manau,kad Lansbergis raso tik vertingas knygas. As jos dar neskaiciau, skaiciau Cekuoli..

Bus geriau


2021-04-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bus geriau" aprašymas

Skaitytojui nereikia pristatinėti nei profesoriaus Vytauto Landsbergio, nei jį klausinėjusio Ryčio Zemkausko. Mėgstami abu ar ne, tačiau gerai pažįstami, savi.


Knygoje „Bus geriau“ Rytis Zemkauskas klausinėja profesorių apie asmeninį jo gyvenimą, literatūrą, muziką, politinio gyvenimo užkulisius. Klausinėja taip paprastai ir žaismingai, kad skaitytojas nejučia pasijunta dalyvaująs šių dviejų skirtingo amžiaus, skirtingos patirties turinčių bičiulių pokalbyje, kai ant stalo garuoja arbata, niekas niekur neskuba, paskaitoma eilių, dalijamasi prisiminimais, juokaujama.
Banguojanti rimtų ir nerimtų, skaudžių ir žaismingų temų polifonija bus įdomi ir jaunesnio amžiaus skaitytojui, jau pamėgusiam paradoksalius profesoriaus „trolinimus“ asmeniniame jo feisbuke, publikuojamus šalia neįprastos šiam ironiškam politikui lyrikos ar keturvėjininkiškų dadaizmų.

Knyga sudėliota lengvai, neslepiant tėviško profesoriaus rūpesčio ar autoironiškos bravūros. Tarsi prisimenant garsiąją Miunhauzeno frazę: „Ponai, jūsų veidai pernelyg rimti. Visos didžiosios pasaulio kvailystės padaromos būtent tokia veido išraiška.“


„Puiki dviejų intelektualų pokalbių knyga. Dabartinės Lietuvos pater patriae (kaip jį vadino garsus išeivijos politologas Aleksandras Štromas) Vytautas Landsbergis gali juokaudamas papasakoti visą XX a. Lietuvos ir Europos istoriją, kai kada surimtėdamas, neretai pereidamas prie lyrinių intonacijų, bet niekada neprarasdamas griežtos ir aiškios savo minties logikos. Kita vertus, toks žavus pasakojimas įmanomas tik meistriško klausinėtojo dėka – būtent toks ir yra žurnalistas bei rašytojas Rytis Zemkauskas. Žavi ir vertinga knyga, ji pravers ir Sąjūdžio istorijos tyrinėtojams, ir europinės politikos gerbėjams, ir gerų skaitinių pasiilgusiems skaitytojams.“


Leonidas Donskis2017-01-31

Manau,kad Lansbergis raso tik vertingas knygas. As jos dar neskaiciau, skaiciau Cekuoli..

Parašykite atsiliepimą apie "Bus geriau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bus geriau, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Landsbergis, Rytis Zemkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Landsbergis, Rytis Zemkauskas su knyga Bus geriau jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bus geriau patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Landsbergis, Rytis Zemkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bus geriau palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bus geriau" perkama kartu