⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Būsimų muzikos mokytojų meninės individualybės raiška

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 4.29 SoldOut

Knygos "Būsimų muzikos mokytojų meninės individualybės raiška" aprašymas

Mokslo studija skirta aukštųjų mokyklų muzikos pedagogikos studijų programos studentams, dėstytojams, muzikos mokytojams, visiems, kas domisi meninės individualybės ugdymo problematika. Studijoje pateikiama muzikos mokytojo meninės individualybės samprata ir atskleidžiami būsimų muzikos mokytojų meninės individualybės raiškos ypatumai. Tikimės, kad pateikta medžiaga padės įgyti muzikos mokytojo meninės individualybės raiškos teorinius ir praktinius pagrindus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Būsimų muzikos mokytojų meninės individualybės raiška"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Būsimų muzikos mokytojų meninės individualybės raiška", Vilius Tavoras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilius Tavoras su knyga "Būsimų muzikos mokytojų meninės individualybės raiška" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Būsimų muzikos mokytojų meninės individualybės raiška" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilius Tavoras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Būsimų muzikos mokytojų meninės individualybės raiška" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Būsimų muzikos mokytojų meninės individualybės raiška" perkama kartu