0

Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD)

3.0
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2014-02-05 mama

Rekomenduoju visoms. Kažkurį laiką šios knygutės niekur nebuvo galima gauti - dabar vėl atsirado

Informacija

Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD)

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 20x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • ISBN ar kodas: M-706253-11-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD)" aprašymas

Knyga "Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD)" – besilaukiančioms moterims skirta pirmoji vokalinio muzikavimo priemonė, skatinanti savarankiškai muzikuoti nėštumo pirmojo trimestro metu.

Rinkinį sudaro trys nesudėtingi teigiamų vaizdinių kupini ciklai: „Lopšinės“, „Dienos ritmai“ ir „Gamtos ritmai“.

Nepaisant to, kad leidinys įvardytas kaip būsimųjų mamų knyga, ja naudotis ir džiaugtis gali jau turinčios kūdikį šeimos, darželio, pradinių klasių auklėtiniai, mokytojai ir visi, kurie nėra abejingi lopšinių skambesio žavesiui.
2014-12-05

Nei cd kokybe (subraizyti ir nuciupineti), nei lopsiniu melodijos man nepatiko. Lopsines tai net baiginancios , sakyciau, bet sutartiniu ir senovinio folkloro megejoms tai bus tikras atradimas. Antras cd su dainelemis ne toks niurus. Vienintelis dalykas kas gelbsti sia knyga, tai lopsiniu zodziai ir natos.

2014-11-22

Dainelės gražios. Gerai, kad yra žodžiai ir natos kam aktualu. Bet gavau su kaip spėju panaudotais kompaktais. Nes subraižyti ir pirštais nučiupinėti. Tikriausiai kai kas perka nusikopijuoja ir gražina. Nelabai gražus poelgis. Tai tik per kompiuterį galima klausyti.

2014-11-11

Dainos gražios, viskas tvarkoj, bet kompaktų kokybė apgailėtina. Muzikinis centras visiškai negrojo. Visa laimė, kad kompiuteris ne toks jautrus, nuskaitė, tai pavyko persikopijuoti.

2014-02-05

Rekomenduoju visoms. Kažkurį laiką šios knygutės niekur nebuvo galima gauti - dabar vėl atsirado

Parašykite atsiliepimą apie "Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD), kurią skaitytojams dovanoja Lolita Navickienė, Albertas Navickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lolita Navickienė, Albertas Navickas su knyga Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lolita Navickienė, Albertas Navickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Būsimųjų mamų dainos (su 2 CD)" perkama kartu