0

Būti Buda darbe

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Būti Buda darbe

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, puskiečiai viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 205
  • ISBN ar kodas: 9786094660474

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Būti Buda darbe" aprašymas
"Būti Buda darbe" - 108 senos tiesos apie permainas, stresą, pinigus ir sėkmę.

Ši knyga "Būti Buda darbe" skiriama žmonėms, norintiems senovinę dvasinę išmintį pritaikyti šiuolaikinėms situacijoms savo darbe. Kartais tai reiškia, kad šiandienėms problemoms įveikti randama senovinių sprendimų. Kartais tai reiškia naują perspektyvų požiūrį į nesibaigiančius nemalonumus. Bet kuriuo atveju mes priverčiame Budos mokymą dirbti, nes Buda nebuvo vienišas atsiskyrėlis; jį galėtume pavadinti augančios organizacijos įkūrėju ir generaliniu direktoriumi. Skaitydami šią knygą suprasite, ką turime omenyje.

Dauguma žmonių, dirbančių mokamą darbą ne namuose, daugiausia laiko praleidžia darbe, o ne kur nors kitur. Viršininkus jie mato dažniau nei sutuoktinius. Daugiau laiko ir energijos jie išeikvoja mėgindami susitarti su nesukalbamais bendradarbiais, o ne bendraudami su savo neklusniais vaikais. Daugumai iš mūsų darbas tapo svarbia priemone atskleisti savo asmenybę, tenkinti socialinius poreikius, pasiekti laimėjimų ir dėl to jausti pasitenkinimą, taip pat rasti gyvenimo tikslą bei prasmę. Be to, būtent darbe susiduriame su pamatinėmis budistinėmis pasaulio tiesomis: viskas erzina, viskas tarpusavyje susiję ir viskas laikina.

Tūkstančius metų budizmas milijonams žmonių visame pasaulyje teikė dvasinį kasdienio gyvenimo pagrindą. Tačiau ar jis turi ką patarti mums, – ir budistams, ir ne budistams, – gyvenantiems šiuolaikiniame darbo pasaulyje?
Turi, ir mes dėstome tas tiesas šioje knygoje "Būti Buda darbe".

Iš anglų kalbos vertė Jovita Liutkutė

Parašykite atsiliepimą apie "Būti Buda darbe"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija


Dažniausiai su "Būti Buda darbe" perkama kartu