0

Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 124
  • ISBN ar kodas: 9789955643821

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)" aprašymas
Mieli studentai, šiame būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinyje pateikta įvairių situacijų, testų bei klausimų, parengtų pagal aukštųjų neuniversitetinių studijų bendrosios praktikos slaugos ir kineziterapijos studijų programas, svarbiausiomis būtinosios spagalbos ir intensyviosios pagalbos dalyko temomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Genė Dabkevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Genė Dabkevičienė su knyga Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genė Dabkevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)" perkama kartu