0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)" aprašymas

Mieli studentai, šiame būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinyje pateikta įvairių situacijų, testų bei klausimų, parengtų pagal aukštųjų neuniversitetinių studijų bendrosios praktikos slaugos ir kineziterapijos studijų programas, svarbiausiomis būtinosios spagalbos ir intensyviosios pagalbos dalyko temomis.Parašykite atsiliepimą apie "Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Medicina

Genė Dabkevičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Genė Dabkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Būtinosios pagalbos ir intensyviosios slaugos užduočių rinkinys (2-as leidimas)" perkama kartu