0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Būtoji - grįžtamoji (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 5.79 SoldOut

Knygos "Būtoji - grįžtamoji (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Knyga "Būtoji-grįžtamoji" stengiamasi aktualizuoti Albino Žukausko poetinį palikimą. Į rinktinę atrinkti poeto eilėraščiai, tebeturintys neabejotiną estetinę vertę. Tik dėl ribotos leidinio apimties atsisakyta stambiųjų poemų „Mačernis“, „Akmenų poringės“, „Obuolio kritimas“, „Senmotė“.
Rinktinės pagrindas – paties poeto 1983 metais sudaryta rinktinė "Benamė meilė", kur eilėraščius, sudėtus ne pagal chronologiją, o pagal poetinio gyvenimo logiką, sieja aforistiniai intarpai, palaikantys ištisinio kalbėjimo įspūdį.

Naujausią „Gyvosios poezijos“ serijos leidinį "Būtoji-grįžtamoji" papildo kompaktinė plokštelė, kurioje pateikta ne tik paties poeto Albino Žukausko, bet ir aktoriaus Vlado Bagdono skaitomų eilių.


Parašykite atsiliepimą apie "Būtoji - grįžtamoji (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Būtoji - grįžtamoji (su CD) (serija "Gyvoji poezija")", kurią skaitytojams dovanoja Albinas Žukauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albinas Žukauskas su knyga "Būtoji - grįžtamoji (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Būtoji - grįžtamoji (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albinas Žukauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Būtoji - grįžtamoji (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Būtoji - grįžtamoji (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu