0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Balsai ir sambalsiai. Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas, Rimvydas Stankevičius

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (6%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Balsai ir sambalsiai. Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas, Rimvydas Stankevičius


2021-05-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Balsai ir sambalsiai. Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas, Rimvydas Stankevičius" aprašymas

"Rašyti taikai, kad tiktų ir karui. Rašyti atviriems veidams, kad ir prisidengęs akis perskaitytum. Poezija yra viruso prigimties, užkrečiama; gali veikti ir kaip antivirusas. Geras eilėraštis trokšta įsigyventi žmogaus sieloje, užkrėsti. Walto Whitmano retorinis klausimas: „Kas yra siela, jei ji nėra kūnas?" Atrodo, kad nuo mirtino viruso saugome kūną, bet juk ir sielą. Ko tikėtis knygai apie poeziją, išeinančiai į pasaulį visai kitu laiku nei buvo rašyta? Pasitikėti poetais, jų kūrybos dvasiniu užkratu - ir uždaryti į viršelio karantiną, jie lieka atskiri - atskirai klausia, atskirai atsako, atskirai tyli. Arba provokuoja."
Viktorija Daujotytė, 2020 m. balandžio mėn. 6 d., pandeminis karantinasParašykite atsiliepimą apie "Balsai ir sambalsiai. Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas, Rimvydas Stankevičius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Viktorija Daujotytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Balsai ir sambalsiai. Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas, Rimvydas Stankevičius, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Balsai ir sambalsiai. Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas, Rimvydas Stankevičius aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Balsai ir sambalsiai. Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas, Rimvydas Stankevičius už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Balsai ir sambalsiai. Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas, Rimvydas Stankevičius? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktorija Daujotytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Balsai ir sambalsiai. Donaldas Kajokas, Aidas Marčėnas, Rimvydas Stankevičius" perkama kartu