0

Buvusios draugės

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786094066931

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Buvusios draugės" aprašymas
"Buvusios draugės" - pirmoji knygų ciklo "Gervuogių sala" knyga.

Mišelė Sanderson atrodo stipri, nepriklausoma moteris. Bet širdyje ji vis dar įskaudinta mergina, kuri genama kaltės jausmo pabėgo iš namų. Po daugelio metų Mišelė grįžta į idilišką Blekberio salą atgauti tai, kas jai priklauso. Tačiau dabar jos namuose gyvena ir jos užeigai vadovauja moteris, kurią mažiausiai nori matyti.
Karlė Viljams ir Mišelė kadaise buvo neperskiriamos draugės – iki lemtingos išdavystės. Vieniša motina Karlė visą gyvenimą kentė nuo paskalų, melo ir paslapčių, bet galiausiai jai pavyko įsitvirtinti. Jei Blekberio salos užeiga žlugs, ji nusitemps Karlę su dukrele kartu.
Buvusios draugės priverstos sudaryti trapias paliaubas.

"Tikroviškas, nerimastingas ir šiltas bestselerių autorės Susan Mallery pasakojimas apie sugrįžimą namo. Pamažu prieš skaitytojų akis veriasi dvi moteris siejanti praeitis, atskleisdama nepagražintus išgyvenimus, nelengvai priimamus sprendimus; išmaniai rutuliojama istorija prikaustys dėmesį..."
Publishers Weekly

"Susan Mallery apdovanota talentu kurti humoru ir švelnumu užburiančias istorijas. Todėl visos jos knygos neišvengiamai tampa tikrais brangakmeniais."
RT Book Reviews

"Ši prikaustanti istorija įrodo, kad šeimą gali sieti ne tik kraujo ryšys, bet ir emocijos. Romanas kupinas jausmingų išgyvenimų, gniuždančių išdavysčių ir galingos meilės."
Booklist

Iš anglų kalbos vertė Sandra Siaurodinė

Parašykite atsiliepimą apie "Buvusios draugės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Buvusios draugės, kurią skaitytojams dovanoja Susan Mallery. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Mallery su knyga Buvusios draugės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Buvusios draugės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Mallery. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Buvusios draugės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Buvusios draugės" perkama kartu