0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Bylininkai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Bylininkai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Bylininkai" aprašymas
"Bylininkai" - be galo įdomus, siautulingas romanas, kupinas ironijos ir satyros, nukreiptos į teisiniams procesams būdingus korupcinius susitarimus, apgaulingas manipuliacijas bei teatrališkus efektus.

"Finlio & Figo" partneriai - iš viso du - dažnai save vadina teisine "firma-butiku". "Butikas" asocijuojasi su tuo, kas prašmatnu, kas pasižymi išrankumu, kas klesti. Šiuo atveju nė vienas iš apibūdinimų netinka. Iš tiesų jie užsiima menkaverte veikla - dažniausiai aptarnauja norinčius greitai išsiskirti, sulaikytus kauštelėjusius vairuotojus, kartais tarpininkauja dėl žalos atlyginimo nukentėjusiems per autoavarijas. Aptriušusiame biure Čikagos pietvakariuose Oskaras Finlis su Voliu Figu kartu dirba daugiau nei dvidešimtį metų ir riejasi lyg seniai susituokusi pora, bet sugeba šiaip ne taip verstis ir daugmaž padoriai gyventi.
Galų gale juos užgriūva pokyčiai. Tiksliau, atklupčioja. Deividas Zinkas, jaunas, bet jau perdegęs teisininkas, atsisako perspektyvios karjeros aukščiausios klasės firmoje, smarkiai nusigeria ir netikėtai sau pačiam atsiduria prie "butiko" slenksčio. Dabar, išsiblaiviusiam ir susitaikiusiam su mintimi, kad įsiliejo į bedarbių gretas, jam tiks bet koks darbas - netgi pas "Finlį & Figą".
Į savo ratą priėmę naują bendradarbį, "F & F" partneriai griebiasi labai rimtos bylos, žadančios turtus, bet tarytum nereikalaujančios rimto išmanymo.

Teisė savo esme sukuria dramą, ir naujasis Grishamas, iš vidaus žvelgiantis į nešvarias procesines ir valdžios machinacijas, mums suteikia didelę pramogą.
Los Angeles Times

Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas

  • Autorius: John Grisham
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955133339

2012-05-28

Tai puiki knyga apie teisininkų darbą, liečia bylas, kuriose sukasi labai dideli pinigai. Tampa aišku, kad imantis bet kokios bylos turi gerai paruošti namų darbus, kitaip nesėkmė garantuota. Ištikimybė draugystei ir žmoniškumas, vertybės, kurios šį romaną daro įdomų. Tikrai siūlau paskaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Bylininkai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bylininkai, kurią skaitytojams dovanoja John Grisham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John Grisham su knyga Bylininkai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bylininkai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Grisham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bylininkai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bylininkai" perkama kartu