0

C’est la vie: menas nesukti sau galvos

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 5.50 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

C’est la vie: menas nesukti sau galvos

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9785415025190

2020-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "C’est la vie: menas nesukti sau galvos" aprašymas

Patys įtikiname save, kad turime elgtis vienaip ar kitaip, atitikdami kaži kokius reikalavimus ar modelius. Mums atrodo, kad to iš mūsų reikalauja visuomenė. Daugelis gyvename tuo įsitikinę, kankinamės, kad viską darome netinkamai, tačiau toks supratimas klaidingas. Žymus prancūzų meditacijos mokytojas Fabrice Midal knygoje „C’est la vie: menas nesukti sau galvos“ siūlo nustoti stengtis atitikti savo pačių ar aplinkinių nustatytus standartus – juk niekas nesako, kad būtina kažko laikytis.

Žmonės siekia būti idealūs – perfekcionizmas persmelkia dažną mūsų atliekamą veiksmą. Bijome, kad išdrįsę būti ne tokie tobuli, būsime išsyk sutrypti ir nustumti į visuomenės paraštes. Tačiau kas iš tiesų nutinktų, jei sustotume ir atsipalaiduotume, jei susitaikytume su gyvenimu ir nustotume blaškytis. Ar visa dar mokame mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka?


Jei mūsų daromi darbai nesiseka, neturėtume bijoti ištarti „ne“, pasakoja knygos „C’est la vie: menas nesukti sau galvos“ autorius. Jei esame priversti daryti tai, kas neteikia mums džiaugsmo, liaukimės apgaudinėję save ir darę tai per prievartą. Fabrice Midal teigimu, paleidę tai, kas apsunkina mūsų gyvenimą, daugiau laiko rasime tam, kas iš tiesų daro mus laimingus.


Žymus prancūzų savipagalbos ir meditacijos specialistas teigia, jog turime išmokti priimti nesėkmes kaip neišvengiamą savo gyvenimo dalį, iš jų mokytis ir tobulėti. Jis ragina neužgniaužti savo emocijų, jų neslėpti ir nesigėdinti. Fabrice Midal siūlo nuolat nelyginti savęs su kitais ir nešvaistyti laiko bei energijos siekiant užglaistyti savo trūkumus. Galiausiai, juk tai mūsų gyvenimas – nepakartojamas ir unikalus, todėl nereikėtų jo gyventi galvojant apie kitus.

Anot knygos „C’est la vie: menas nesukti sau galvos“ autoriaus, pasiduodami perfekcionizmui mes bandome paneigti tikrovę, kurioje niekas nėra tobulas. Tad ar verta švaistyti jėgas, bandant siekti neįmanomo idealo?


Knygos autorius Fabrice Midal – Paryžiaus universiteto filosofijos daktaras, Vakarų Meditacijos mokyklos įkūrėjas. Parašė ne vieną bestseleriu tapusią knygą ir šiandien laikomas vienu geriausiu Prancūzijos meditacijos mokytojų. Autorius pats praktikuoja budizmą, todėl siūlo laimės ieškoti ne nuolatinėje įtampoje, o ramybėje ir meditacijoje.


Iš prancūzų kalbos vertė Monika Rudokaitė-Marcinkevičienė

Turinys

ĮŽANGA


1. NEBEMEDITUOKITE

Nieko nedarykite


2. NEBEPAKLUSKITE KITIEMS

Esate protingi


3. NEBŪKITE IŠMINTINGI

Būkite entuziastingi


4. NEBŪKITE RAMŪS

Susitaikykite su gyvenimu


5. NEBETRAMDYKITE SAVĘS

Norėkite!


6. NEBŪKITE PASYVŪS

Mokėkite laukti


7. IŠSIVADUOKITE IŠ SĄMONINGUMO

Būkite


8. NEBESIEKITE BŪTI TOBULI

Susitaikykite su savo netobulumu


9. NEBESISTENKITE VISO SUPRASTI

Atraskite nežinojimo galią


10. NEBEBŪKITE RACIONALŪS

Leiskite veikti


11. SU NIEKUO SAVĘS NEBELYGINKITE

Būkite savimi


12. NEBESIGĖDYKITE SAVĘS

Būkite pažeidžiami


13. LIAUKITĖS SAVE KANKINĘ

Tapkite patys sau geriausiais draugais


14. NEBENORĖKITE MYLĖTI

Būkite maloningi


15. NEBEDRAUSMINKITE SAVO VAIKŲ

Meditacija nėra raminamieji vaistai


BAIGIAMASIS ŽODIS

PRIEDAS

BIBLIOGRAFIJA

PADĖKA

Parašykite atsiliepimą apie "C’est la vie: menas nesukti sau galvos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nerimo, streso ir pykčio valdymas

Fabrice Midal parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą C’est la vie: menas nesukti sau galvos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos C’est la vie: menas nesukti sau galvos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos C’est la vie: menas nesukti sau galvos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą C’est la vie: menas nesukti sau galvos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Fabrice Midal tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "C’est la vie: menas nesukti sau galvos" perkama kartu