TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

C++ ir objektinis programavimas

4.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-06-19 programeris

labai gera knyga. viskas puikiai isdestyta, verta jin 30lt savo ;)


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 8.59 SoldOut

Knygos "C++ ir objektinis programavimas" aprašymas

Knygoje pateikiama savarankiškoms C++ kalbos ir objektinio programavimo pagrindų studijoms skirta metodinė medžiaga. Ji suskirstyta į penkiolika skyrių, kuriuose lavinami didėjančio sudėtingumo praktinio programavimo įgūdžiai. Šešioliktas skyrius yra priedas su siaurai specializuotų ir rečiau naudojamų priemonių aprašymais. Iš pradžių supažindinama su pagrindinių C ir C++ kalbų priemonių sandara ir naudojimo principais, o po to pereinama prie išvestinių struktūrų bei abstrakčių tipų (klasių) projektavimo, apibendrinto programavimo ir vaizdinio dialogo langų projektavimo. Supažindinama su naujaisiais .Net vaizdiniais komponentais ir išorinės programos sąsajos projektavimo priemonėmis. Pateikiami gausūs visų aprašomų priemonių praktinio panaudojimo pavyzdžiai, užduotys savarankiškam darbui. Knyga skirta informatikos specialybių studentams, studijuojantiems programavimo C ir C++ kalbomis pagrindus, ir visiems tiems, kas nori plačiau susipažinti su šių kalbų praktinio panaudojimo galimybėmis.Kiti taip pat domėjosi


2018-03-19

Ar planuojate dar pardavinėti šią knygą netolimoje ateityje?

2009-06-19

labai gera knyga. viskas puikiai isdestyta, verta jin 30lt savo ;)

2009-03-28

Mažokai iliustracijų. Nėra rodyklės, kas apsunkina informacijos paiešką knygoje, nors ir turinys sudarytas puikiai. Bet apibendrinus knyga pradedantiesiams puiki, nes labai išsamiai išdėstyta apie programų kūrimo pradmenis.

Parašykite atsiliepimą apie "C++ ir objektinis programavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Programavimo knygos

Antanas Vidžiūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "C++ ir objektinis programavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "C++ ir objektinis programavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "C++ ir objektinis programavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "C++ ir objektinis programavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Vidžiūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "C++ ir objektinis programavimas" perkama kartu