0

Pirkėjų atsiliepimai

Čarlis ir šokolado fabrikas

5.0
(10 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-12-09 Giedre

Filma as maciau, labai patiko. Jis yra filmai.in


2022-08-31 6.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Čarlis ir šokolado fabrikas" aprašymas

„Čarlis ir šokolado fabrikas“ – klasika vaikams! Rašytojas Roald Dahl, įkvėptas savo vaikystės patirties, kviečia visus mažuosius skaitytojus į nepaprastą kelionę po šokolado, zefyrų ir kitų skanėstų karalystę!

Pagrindinis knygos veikėjas yra visai paprastas berniukas Čarlis. Jo šeima gyvena itin skurdžiai, tačiau visi gerai sutaria ir vakarais renkasi senelių kambaryje pasiklausyti istorijų. Dažniausiai jos sukasi aplink šokolado fabriką, kuris jau daug metų visiems kelia smalsumą. Juk kadaise pono Vonkos fabrikas klestėjo, ten dirbo beveik visi miestelio žmonės, tačiau tarp darbuotojų pasitaikydavo ir konkurentų atsiųstų žvalgų, kurie bandydavo pavogti visas paslaptis.

Neapsikentęs šnipinėjimo ponas Vonka išvijo visus savo darbuotojus, užsidarė fabrike ir nuo tada niekas jo nematė. Tačiau šokoladas ir toliau buvo gaminamas. Tik kas ten dirbo? Tikrai ne miestelio gyventojai, o ir kitų darbuotojų ten niekas nematė. Taigi, nenuostabu, kad ši paslaptimis apipinta istorija ir tapo nuolatine Čarlio šeimos vakarų tema.

Tačiau įdomybės dar tik prasideda! Paskelbiama įdomi loterija: tie, kas ras saldainiuose paslėptus bilietus, galės apsilankyti pono Vonkos fabrike bei bus aprūpinti saldumynais visam savo gyvenimui. Nėra tokio žmogaus, kurio nemasintų šis puikus prizas.

Netikėtai laimė nušvinta ir Čarlio namuose, nes būtent jis randa vieną iš bilietų! Būtent jis plauks limonado upėmis ir klaidžios po šokolado kambarius! Berniuko laukia netikėti nuotykiai, o knygos „Čarlis ir šokolado fabrikas“ skaitytojų – permainingas siužetas, kuriame paaiškės senos paslaptys ir išryškės vertybių svarba.

Knyga išleista 1964-ais metais, tačiau iki šiol neprarado populiarumo ir vis dar mylima visame pasaulyje. 2005-ais metais pasirodęs Tim Burton filmas, kuriame vaidino Jonny Depp ir vėl atgaivino meilę šokoladui bei knygoms.

Roald Dahl atskleidė, kad jo vaikystėje vienas šokolado gamintojas siųsdavo vaikams bandomuosius saldainius ir laukdavo jų atsiliepimų, o dvi konkuruojančios saldainių kompanijos nuolat bandė sužinoti viena kitos paslaptis. Būtent šios istorijos ir įkvėpė knygą „Čarlis ir šokolado fabrikas“, jau tapusią vaikų literatūros klasika.

Rekomenduojame nuotaikingą kūrinį įsigyti internetu. Priminsime, kad pirkti online visada verta, juk čia vairaus žanro skaitiniai dažnai kainuoja pigiau. Tą užtikrina nuolat vykstančios akcijos bei išpardavimai. Trumpuose aprašymuose parengėme knygos santrauką, nurodėme puslapių skaičių, įkėlėme ištraukų, taip pat čia galite perskaityti ir kitų skaitytojų atsiliepimus. Domėkitės apžvalgomis, rašytojo darbais ir įsigykite pačių geriausių knygų!


  • Pavadinimas originalo kalba: Charlie and the Chocolate Factory
  • Autorius: Roald Dahl
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142141
  • Vertėjas: Violeta Palčinskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2011-12-09

Filma as maciau, labai patiko. Jis yra filmai.in

2011-03-31

ziauriai patiko siulau viesiems paskaityt\r\n

2010-11-08

nesveikai idomi skaiciau man padare ispudi apie ta rasytoja

2010-08-13

ziauriai faina

2010-06-28

liuks faina man labai patiko

2010-01-04

gal kas turi filma?

2009-08-27

zeuriai gera knyga

2009-08-01

Nereliai įdomi knyga Veruką labai lepina Augustas labai daug valgo Violeta per daug gumos kramto Maikas per daug televizorių žiūri o vargšas Čarlis tik vieną plytelę šokolado per metus gauna labai geras vaikas yra Čarlis skaitau knygą lėtai kad nepr

2009-06-21

niam niam ! noris ja suvalgyti!!!:)))

2009-04-08

Beproto idomi knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Čarlis ir šokolado fabrikas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Čarlis ir šokolado fabrikas", kurį pristato Roald Dahl. Siūlome ne tik išsamų "Čarlis ir šokolado fabrikas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Roald Dahl. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Čarlis ir šokolado fabrikas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Čarlis ir šokolado fabrikas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Čarlis ir šokolado fabrikas" perkama kartu