AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Caro Žirnio slaptoji tarnyba (knyga su defektais)

Kaina: 1,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 1.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Caro Žirnio slaptoji tarnyba (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Andrejus Belianinas (g. 1967 m. Astrachanėje) debiutavo praeito dešimtmečio pradžioje ir šiuo metu Rusijoje yra vienas populiariausių fantastikos žanro rašytojų.

Romano "Caro Žirnio slaptoji tarnyba" herojus - jaunesnysis milicijos leitenantas Nikita Ivanovičius Ivašovas, kuriam likimas iškrėtė žiaurų pokštą - iš šiandieninės Maskvos švystelėjo į caro Žirnio valdomą Lukoškino miestą, labai primenantį pasakų pasaulį.

Bet paaiškėjo, kad ir pasakose vagių esama. Ir ne bet kokių, o sugebėjusių savo ilgais pirštais į paties caro iždą pasikėsinti.

Ir paskyrė caras Žirnis jaunesnįjį leitenantą Nikitą Ivanovičių Ivašovą specialiosios tarnybos paieškos vaivada, ir paliepė jam vagis surasti. Suras - auksu apipils, o jei ne - caro kardelis vaivados galvelę tik šmaukšt...


  • Autorius: Andrejus Belianinas
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754084-BR
  • Vertėjas: Vytautas Tunkūnas
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Caro Žirnio slaptoji tarnyba (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Caro Žirnio slaptoji tarnyba (knyga su defektais)", kurį pristato Andrejus Belianinas. Siūlome ne tik išsamų "Caro Žirnio slaptoji tarnyba (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andrejus Belianinas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Caro Žirnio slaptoji tarnyba (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Caro Žirnio slaptoji tarnyba (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Caro Žirnio slaptoji tarnyba (knyga su defektais)" perkama kartu