0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

CD - Ignalinos atominė elektrinė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

CD - Ignalinos atominė elektrinė


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.79 SoldOut
Knygos "CD - Ignalinos atominė elektrinė" aprašymas
Kompaktinėje plokštelėje "Ignalinos atominė elektrinė" yra pateikiama išsami informacija apie Ignalinos atominės elektrinės (IAE) veiklos principus, branduolinę energiją, jos kainą, branduolinės energijos virsmus, veikiančio reaktoriaus apsaugą, radioaktyvumą ir radioaktyvias atliekas, kitas energijos formas.
Leidinio apžvalgoje supažindinama su IAE paskirtimi, ekonomika ir produkcija, gamtine aplinka, elektrinės praeitimi, dabartimi ir ateitimi. Informuojama apie IAE bei Visagino miesto statybos istoriją.
Išsamus kompaktinės plokštelės skirsnis yra skirtas supažindinti skaitytoją su branduolinės energijos ypatumais. T.y., atominės elektrinės techninėmis charakteristikomis, reaktorių tipais ir konstrukcija, techniniais duomenimis.
Aiškiai ir suprantamai pateikiama informacija apie reaktoriaus valdymo ir apsaugos sistemą, avarines aušinimo, technologinio vandens tiekimo ir lokalizavimo sistemas. Be to, čia rasite išsamų IAE modernizacijos pristatymą dėl įvykusios Černobilio avarijos. Kam įdomu, susipažins su radioaktyvių atliekų saugojimo organizavimo tvarka pasaulyje ir Lietuvos Respublikoje..
Skaitytojui patraukliai ir plačiai pateikiama informacija apie kitas energijos formas. Čia surasite išsamius duomenis apie hidroenergetiką, šilumines ir termofikacines elektrines, eksperimentines vėjo jėgaines, biodujas (jų gamybą iš organinių atliekų). Be to, įdomiai informuojama su kitų energijos formų vystymu ir išradimais: (kuro lastelėmis, saulės energija ir jos resursais, geoterminėmis jėgainėmis).


Parašykite atsiliepimą apie "CD - Ignalinos atominė elektrinė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą CD - Ignalinos atominė elektrinė, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga CD - Ignalinos atominė elektrinė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga CD - Ignalinos atominė elektrinė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą CD - Ignalinos atominė elektrinė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "CD - Ignalinos atominė elektrinė" perkama kartu