0

Centrinė stotis

4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2021-01-06 A.

Man visai patiko ši knyga, už tokią kainą, manau puikus skaitinys.

Informacija

Centrinė stotis

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 375
  • ISBN ar kodas: 9786094664250

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Centrinė stotis" aprašymas

Nors jas skiria penkiasdešimt metų, jų istorijos panašios – abi jas sieja meno mokykla centriniame Niujorko stoties terminale. Bestseleriu tapęs amerikiečių rašytojos Fionos Davis romanas „Centrinė stotis“ kviečia išgirsti ne tik jų istoriją, bet ir pasakojimą apie istorinį pastatą, meną ir pripažinimą.

Devyniems milijonams Niujorko gyventojų Centrinė miesto stotis – architektūros ir dizaino perlas, svarbi atminties ir miesto tapatybės vieta. Tačiau Klarai Darden ir Virginijai Klėj ji reiškia kur kas daugiau.

Klarai centrinės stoties terminalas – jos ateitis, į kurią dabar, trečiame XX a. dešimtmetyje, žiūrima itin optimistiškai. Ji – sėkminga Centrinės stoties meno mokyklos iliustracijos mokytoja, nedrąsiai svajojanti, kad jos darbai papuoš „Vogue“ viršelį. Tačiau net darbas prestižinėje mokykloje nepadeda įveikti atšiauraus visuomenės požiūrio į moterį menininkę. Užsispyrusi ir savimi pasitikinti Klara siekia savo svajonių, tačiau kelią jai ir jos bičiuliams pastoja didžioji depresija. Vis dėlto nei alkis, nei nepriteklius neprilygs tam, ką jai teks patirti vėliau…

1974-asiais Centrinė stotis nyksta, regis, kartu su Virginijos Klėj gyvenimu. Pastatas toli gražu neprimena spindinčio ir gyvybe alsuojančio Niurjorko perlo – pasenusi apdaila, didelis nusikalstamumas ir nuolat keliamas klausimas, ar centrinis terminalas dar turi teisę egzistuoti? Virginijai stotis suteikia paskutinę galimybę – išsiskyrusi ir dukrą išlaikyti turinti moteris įsidarbina informacijos kioske. Vieną dieną klaidžiodama stotyje ji aptinka apleistą meno mokyklą, o rasta paslaptinga akvarelė kelia klausimą – kas šio šedevro autorius?

Virginija leidžiasi į paieškas – tai ne tik kova už Centrinės stoties išsaugojimą, bet ir bandymas sužinoti į Klaros Darden gyvenimo istoriją bei paslaptis. Kodėl naujausios žinios apie šią moterį siekia tik 1931-uosius?

Amerikiečių rašytojos Fionos Davis įkvėpimo šaltinis – žymiausi Niujorko pastatai ir jų istorijos, kurias knygose perteikia sukurtų herojų išgyvenimai ir dramos. Ji teigia, kad jai patinka kurti tokias istorijas, kurioje moterys aktyviai ir atkakliai kuria savo likimą. Jos kovoja už tiesą, o kartu ir pačios atranda save. Per savo karjerą Fiona Davis išbandė aktorės ir žurnalistės profesijas, tačiau galiausiai visą laiką skiria istorinių romanų kūrybai – jos knygos šiandien išverstos į 12 kalbų ir tapo pripažintais bestseleriais.

„Tai dar viena Davis duoklė Niujorko įžymybėms. Grožinės istorinės literatūros gerbėjus sužavės du skirtingi pasakotojų balsai ir į dvi laiko atkarpas padalinta istorija, atskleidžianti vieno iš didžiausių pasaulio transporto mazgų praeitį.“
Library Journal

„Fionos Davis knyga „Centrinė stotis“ remiasi autorės sėkmės formule - literatūroje naujam gyvenimui prikelti žymiausius Niujorko pastatus. Tai priminimas, kaip ilgai moterų darbas buvo nuvertintas ir negerbiamas – šiai knygai neįmanoma atsispirti.“
USA Today

2021-01-06

Man visai patiko ši knyga, už tokią kainą, manau puikus skaitinys.

Parašykite atsiliepimą apie "Centrinė stotis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Centrinė stotis, kurią skaitytojams dovanoja Fiona Davis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Fiona Davis su knyga Centrinė stotis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Centrinė stotis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fiona Davis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Centrinė stotis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Centrinė stotis" perkama kartu