TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Chainsaw Man, Vol. 6

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 13.99 SoldOut

Knygos "Chainsaw Man, Vol. 6" aprašymas

Chainsaw Man. Denji turi paprastą svajonę – gyventi laimingą ramų gyvenimą ir draugauti su jam patinkančia mergina. Deja, Denji iš jakudzų paveldi savo tėvo skolas. Jakudzos priverčia jį tapti velnių medžiotoju, o jam padeda prijaukintas velnias Pochita. Netikėtai susiklosčius aplinkybėms Denji žūsta, bet mirdamas jis susilieja su Pochita ir perima jo velnišką galią - jis tampa grandininio pjūklo velniu. Dabar Denji savo kūno dalis jis gali paversti grandininiais pjūklais. Denjis, naudodamasis naujai įgytomis galiomis, greitai ir negailestingai susidoroja su savo priešais. Tai pastebėjusi kovotojų su velniais agentūra pasiūlo jam darbą. Dabar Denji nesustos tol, kol neįgyvendins savo jaunystės svajonės.

Amžiaus cenzas: 18+Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Chainsaw Man, Vol. 6"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Manga komiksai (anglų k.)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Chainsaw Man, Vol. 6", kurį pristato Tatsuki Fujimoto. Siūlome ne tik išsamų "Chainsaw Man, Vol. 6" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tatsuki Fujimoto. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Chainsaw Man, Vol. 6". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Chainsaw Man, Vol. 6" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Chainsaw Man, Vol. 6" perkama kartu