0

Charizmos mitas. Kaip kiekvienas gali įvaldyti asmeninio žavesio meną ir mokslą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Charizmos mitas. Kaip kiekvienas gali įvaldyti asmeninio žavesio meną ir mokslą

  • Leidėjas: Žmogaus studijų centras
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786094380204

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Charizmos mitas. Kaip kiekvienas gali įvaldyti asmeninio žavesio meną ir mokslą“ – knyga, kurioje žinoma psichologė ir charizmos tyrinėtoja pasakoja apie šią nepaprastą būdo savybę.


Turbūt jums ne kartą atrodė, kad niekada nebūsite tokie šaunūs kaip televizijos žvaigždės, žymiausi politikai ar net kai kurie jūsų draugai, aplink kuriuos vakarėliuose būriuojasi gausybė bičiulių? Juk visi šie žmonės tarsi spinduliuoja nepaprastą aurą, pasitikėjimą savimi ir žavesį, kurį dažnai vadiname charizma. Žymiausia šio būdo bruožo tyrinėtoja, charizmos eksperte tituluojama Olivia Fox Cabane skuba nuraminti – tai nėra įgimta savybė, būti nuostabūs ir žavingi galime kiekvienas mūsų.


Charizmos mitas pagrįstas įsitikinimu, kad tai įgimtas bruožas – lygiai kaip garbanoti plaukai, mėlynos akys ar neeilinis intelektas. Tad žmonės arba būna charizmatiški kaip Billas Clintonas ar Steve’as Jobsas, arba ne. Tačiau tai netiesa, įsitikinusi Olivia Fox Cabane. Remdamasi moksliniais tyrimais, įžvalgomis ir praktiniais pavyzdžiais, ji dekonstruoja charizmą supančius klaidingus įsitikinimus. Knygos stilius sklandus, pateikiami pavyzdžiai gyvenimiški ir kasdieniški, o siūlomi asmenybės tobulinimo pratimai leis kiekvienam skaitytojui užkopti į charizmatiškųjų Olimpą. Įgysite pasitkėjimo savimi, išmoksite kontroliuoti kūno kalbą, nuvysite šalint įkalinančias nerimastingas mintis.


Olivia Fox Cabane siūlomas metodas remiasi pripažintomis, Harvardo ir Masačusetso technologijos instituto tyrimais paremtomis teorijomis bei asmenybės ugdymo technikomis. Jų pagrindą sudaro biheiviorizmo psichologijos laimėjimai. Pati autorė siūlo į charizmą žiūrėti kaip į mozaiką iš daugelio skirtingų komponentų. Tapimas charizmatišku nereiškia visos savo asmenybės atsisakymo ir radikalios transformacijos. Tai tiesiog vienų ar kitų įpročių „įdiegimas“ savo kasdienybėje, kurie tik papildo, o ne keičia asmenybę.


Kiekvieno žmogaus charizma taip pat skiriasi, teigia rašytoja.  Sutikite – net įvairiausi žmonės spinduliuoja skirtingą žavesį. Garsioji Marilyn Monroe priklauso retam ir sunkiai įgyjamam žvaigždės charizmos tipui, kiti sugeba būti puikūs pašnekovai ir turi dėmesingumo charizmos, dar kiti atstovauja gėrio charizmai – šio tipo pavyzdžiais galėtų būti Dalai Lama ar popiežius Pranciškus.


Knygos autorės Olivia Fox Cabane klauso pilnos prestižinių Harvardo, Jeilio, Stanfordo universitetų ir Masačusetso technologijos instituto auditorijos. Į „Fortune 500“ sąrašą patenkančios kompanijos ją kviečia skaityti lyderystės paskaitas.


„Charizmos mitas. Kaip kiekvienas gali įvaldyti asmeninio žavesio meną ir mokslą“ – lengvai skaitoma knyga, kurioje meistriškai sujungiami gyvenimiški pavyzdžiai, atlikti psichologiniai tyrimai ir praktinės strategijos bei technikos.“

New York Journal of Books


Iš anglų kalbos vertė Aušra Šapranauskienė


Turinys

Turinys

 

Įvadas / 7

Demistifikuota charisma / 14

Charizmatiška elgsena. Dėmesingumas, galia ir šiluma  / 18

Kas kliudo būti dėmesingiems, skleisti galią ir šilumą / 32

Kaip įveikti kliūtis / 47

Kaip kurti charizmatišką savijautą / 70

Įvairūs charizmos stiliai / 101

Charizmatiškas pirmasis įspūdis / 119

Kaip charizmatiškai kalbėti (ir klausytis)  / 132

Charizmatiška kūno kalba  / 148

Sudėtingos situacijos / 169

Charizmatiška prezentacija / 191

Charizma krizės metu / 206

Charizmatiškas gyvenimas: pasitikime išbandymus / 211

    Pabaiga / 227

    Rekomenduojami šaltiniai  / 230

    Skyrių santrauka / 233

    Charizmos pratimai / 240

    Padėka / 250

    Pastabos / 253

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu