0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Charles Perrault pasakos (Šarlio Pero pasakos)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 10.4 SoldOut

Knygos "Charles Perrault pasakos (Šarlio Pero pasakos)" aprašymas

Stebuklingomis Šarlio Pero pasakomis jau kelis šimtmečius džiaugiasi daugybė vaikų nuo tada, kai 1697 metais pirmąsyk pasirodė „Motušės Žąsies pasakos“.

Šioje knygoje:
Miegančioji Gražuolė
Batuotas Katinas
Raudonkepuraitė
Deimantai ir rupūžės
Pelenė
Nykštukas
Kvaili norai

Val Biro gimė 1921 metais Budapešte, Vengrijoje, dailės mokėsi Londone. Per ilgą savo gyvenimą yra iliustravęs apie 400 knygų, o dar daugiau nupiešęs viršelių. Jis yra vienas garsiausių ir mėgstamiausių vaikiškų knygų autorių ir iliustratorių.

Dar šio autoriaus iliustruotas siūlome knygą "Ezopo pasakėčios".

Vertė Bronė Balčienė


Parašykite atsiliepimą apie "Charles Perrault pasakos (Šarlio Pero pasakos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Charles Perrault pasakos (Šarlio Pero pasakos)", kurią skaitytojams dovanoja Šarlis Pero (Charles Perrault). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Šarlis Pero (Charles Perrault) su knyga "Charles Perrault pasakos (Šarlio Pero pasakos)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Charles Perrault pasakos (Šarlio Pero pasakos)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šarlis Pero (Charles Perrault). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Charles Perrault pasakos (Šarlio Pero pasakos)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Charles Perrault pasakos (Šarlio Pero pasakos)" perkama kartu