⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai

Kaina: 9,29 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai" aprašymas

Leidinyje "Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai" pateikiamas trumpas bendrosios chemijos kursas (dvylika temų) ir užduotys su sprendimo pavyzdžiais. Siekiant pagerinti žinių įsisavinimą bei supratimą, kai kurioms temoms (Metalų tirpumas ir aktyvumas, Galvaniniai elementai ir Metalų korozija) siūloma naudotis dėstytojų sukurtais uždavinių sprendimo algoritmais. Studentams, norintiems pasitikrinti savo žinias, kiekvienoje temoje pateikiami savikontrolės klausimai su atsakymais.

Mokomoji knyga skiriama necheminių specialybių bakalauro studijų programos studentams, studijuojantiems technologinius mokslus. Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai", Algirdas Šulčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Šulčius su knyga "Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Šulčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai" perkama kartu