0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Chemijos pasitikrinamieji testai 12 klasei

7,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Chemijos pasitikrinamieji testai 12 klasei" aprašymas

Šie "Chemijos pasitikrinamieji testai 12 klasei (serija "Korepetitorius")" padės mokiniui nuosekliai pakartoti 12 klasės chemijos kursą ir įsivertinti žinias bei gebėjimus. Mokinys čia ras 8 kompleksinius testus, kuriuos sudaro: glaustas pagrindinių chemijos sąvokų, junginių, dėsnių, reiškinių ir reakcijų priminimas, žinių taikymo užduočių rinkinys teorijai prisiminti ir įtvirtinti, sudėtinės kelių etapų užduotys žinioms pagilinti, orientacinė testo taškų ir įsivertinimo pažymiu lentelė.

Atlikus visą testą įsivertinama pagal surinktus taškus ir pasiekimų lygius. Leidinyje pateikta ir viso 12 klasės kurso pasiekimų diagrama. Mokytojui, naudojančiam šią medžiagą, ji pravers kaupiamajam vertinimui. Mokiniui padės sekti 12 klasės kurso kartojimo rezultatus, užpildyti žinių spragas prieš chemijos brandos egzaminą savarankiškai ar mokytojui padedant ir siekti geriausio rezultato. Testų atsakymai pasitikrinimui pateikti leidinio pabaigoje.

Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susistemintos patikros temai ar kursui kartoti, mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams.Parašykite atsiliepimą apie "Chemijos pasitikrinamieji testai 12 klasei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Leidiniai egzaminams pasiruošti


Dažnai su "Chemijos pasitikrinamieji testai 12 klasei" perkama kartu