Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Cheminės technologijos inžinerinės neorganinės medžiagos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 4.99 SoldOut

Knygos "Cheminės technologijos inžinerinės neorganinės medžiagos" aprašymas

Leidinys skirtas savarankiškai studijuojantiems cheminę technologiją, chemijos inžineriją. Taip pat gali būti naudingas praktiniam inžinierių technologų darbui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Cheminės technologijos inžinerinės neorganinės medžiagos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Cheminės technologijos inžinerinės neorganinės medžiagos", Alfredas Balandis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alfredas Balandis su knyga "Cheminės technologijos inžinerinės neorganinės medžiagos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Cheminės technologijos inžinerinės neorganinės medžiagos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfredas Balandis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Cheminės technologijos inžinerinės neorganinės medžiagos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Cheminės technologijos inžinerinės neorganinės medžiagos" perkama kartu