⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės" aprašymas

Knygoje "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės" pateikta medžiaga leis studentams patiems pasirinkti reakcijos produktus, apskaičiuoti oksidacijos-redukcijos procesų potencialus ir tuo remiantis nuspręsti apie jų termodinaminę vyksmo galimybę esant standartinėms ir realioms sąlygoms. Studentams taip pat siūloma naudoti uždavinių sprendimo algoritmus ar schemas. Tačiau jie parodo tik bendruosius nagrinėjamųjų temų sprendimų būdus. Todėl autoriai kartu siūlo šiuos algoritmus papildyti skaičiavimais, kuriems naudojama patikslinta oksidacijos-redukcijos reakcijų elektrovaros skaičiavimo formulė. Naudojant šią formulę, galima gauti duomenis, artimus realiomis sąlygomis vykstančių procesų vertėms.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biologija. Chemija

Algirdas Šulčius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Šulčius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės" perkama kartu