0

Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės

  • Leidėjas: Kauno technologijos universitetas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786090216927

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės" aprašymas

Knygoje "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės" pateikta medžiaga leis studentams patiems pasirinkti reakcijos produktus, apskaičiuoti oksidacijos-redukcijos procesų potencialus ir tuo remiantis nuspręsti apie jų termodinaminę vyksmo galimybę esant standartinėms ir realioms sąlygoms. Studentams taip pat siūloma naudoti uždavinių sprendimo algoritmus ar schemas. Tačiau jie parodo tik bendruosius nagrinėjamųjų temų sprendimų būdus. Todėl autoriai kartu siūlo šiuos algoritmus papildyti skaičiavimais, kuriems naudojama patikslinta oksidacijos-redukcijos reakcijų elektrovaros skaičiavimo formulė. Naudojant šią formulę, galima gauti duomenis, artimus realiomis sąlygomis vykstančių procesų vertėms.

Parašykite atsiliepimą apie "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biologija. Chemija

Algirdas Šulčius, Agnė Šulčiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Šulčius, Agnė Šulčiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Cheminių elementų ir junginių oksidacinės-redukcinės savybės" perkama kartu