0

Pirkėjų atsiliepimai

Chiromantija. Delno linijų labirintuose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.59 SoldOut

Knygos "Chiromantija. Delno linijų labirintuose" aprašymas

Knygoje „Chiromantija. Delno linijų labirintuose“ išdėstyti chiromantijos pagrindai. Pasipraktikavęs skaitytojas galės suprasti savo ir kitų žmonių rankų kalbą, skaityti kūno ženklus.

Chiromantija - graikiškų žodžių cher ("ranka") ir montela ("spėjimas, pranašavimas") kombinacija.

Dabartiniu požiūriu chiromantija ne tiek būrimas, kiek užprogramuotų gamtos, žmogaus gyvenimo ir jo likimo spėjimas iš delno linijų, rankos bei pirštų formų.


Pasinaudojant chiromantijos dėsniais bei taisyklėmis galima sužinoti žmogaus charakterį, polinkius, individualias bei fizines savybes, praeitį ir ateitį. Tai ne fatalinė žmogaus lemtis, o patarimai, kaip atskleisti savo silpnybes bei polinkius, kaip išvengti galimų pavojų atkakliai stengiantis save nukreipti teisinga kryptimi.


ŽODIS SKAITYTOJUI

ŽODIS SKAITYTOJUI


Ši knyga yra antrasis pataisytas ir papildytas "Delno linijų labirintuose" leidinys. Jame pateiktas naujas skyrius: "Mistinė anatomija". Skaitytojai jame galės susipažinti su žmogaus galvos ypatybėmis, plaukų mistika, akių savybėmis. Sužinosite, kad apvalaus veido moterys yra pačios maloniausios ir ištikimiausios gyvenime.

Moterims tikriausiai bus įdomu, kaip pakoreguoti antakius, kad jos atrodytų patrauklesnės. Jos sužinos ir apie žiedų nešiojimo tradicijas.

Ir dar - didelės ausys rodo neišsemiamas žmogaus rezervines savybes, o mažos - atvirkščiai. Naudinga informacija ir apie ausų spenelių dydį bei įtakų gyvenimui.

Pirmame knygos leidime nebuvo kalbama apie papiliarines pirštų linijas, kūno apgamus ir jų reikšmes. Taip pat nebuvo užsiminta apie padomantiją {pado linijas) ir frenologijų - atskirų galvos sričių paskirtį.

Išliko ir buvusių skyrių, kuriuose kalbama apie chiromantijų - mokslo apie delno linijų reikšmes, pagrindinius rankų tipus, pirštų apžvalgą. Daug dėmesio skirta moters rankoms. Sužinosite apie moteris tingines, šykštuoles, paleistuves ir kt.

Jeigu susidomėsite šia knyga, tikrai negalėsite jos numesti. Linkime malonių akimirkų studijuojant chiromantijų!


Autorius

  • Autorius: Stasys Špirkauskas
  • Leidėjas: Asveja
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 175
  • Formatas: 13x20 minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955738329

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Chiromantija. Delno linijų labirintuose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Chiromantija

Stasys Špirkauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Chiromantija. Delno linijų labirintuose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Chiromantija. Delno linijų labirintuose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Chiromantija. Delno linijų labirintuose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Chiromantija. Delno linijų labirintuose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Špirkauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Chiromantija. Delno linijų labirintuose" perkama kartu